Komentāri
Ūdrīša sieva atklāj patiesību par vīra veselības stāvokli
Foto: F64

Lai izvairītos no dažādām informācijas spekulācijām, kas jau sākušas klaiņota mediju telpā, grupas The Hobos līdera Rolanda Ūdra-Baloža sieva Ilona Balode Ūdre piektdienas vakarā nākusi klajā ar publisku paziņojumu par vīra veselības stāvokli.

”Ūdris šobrīd ir smagā stāvoklī slimnīcā. Viņš nav nācis pie samaņas jau piekto dienu. Viņa veselības stāvoklis šobrīd ir nemainīgs – nav kļuvis ne labāk, ne sliktāk,” sociālajā vietnē Facebook raksta Balode-Ūdre.

”Tagad man nāksies apbēdināt tos, kas jau paguvuši sākt sēt ļaudīs baumas par to, ka Ūdris pārdozējis narkotikas. NĒ, tā nav. Ūdris cieta nelaimes gadījumā – viņu notrieca automašīna. Rezultātā viņš guva ļoti smagas, dzīvībai bīstamas ķermeņa traumas.

Mediji jau bija pamanījušies izplatīt ziņas par asiū ziedošanu mūziķa ārstnicībai. Ilona vieš skaidrību arī šajā jautājumā. ”Šobrīd asinis viņam ir pārlietas un pietiek, taču, ja kāds ļoti vēlas viņu atbalstīt un izdarīt ko labu vispār, tad, protams, var doties uz kādu no donoru centriem un nodot, norādot Rolandam Balodim-Ūdrim, Gaiļezers, Reanimācija. Asinis noderēs arī citiem slimiem cilvēkiem. Asinsgrupai nav nozīmes”.

”Taču pats galvenais, ko jūs varat izdarīt ir: nerunājiet sliktu, nelaidiet ļaunumu apkārt. Tā jau tāpat ir par daudz. Arī anonīmā ļaunuma. Visriebīgākais ir tad, kad tev ļoti tuvs un mīļš cilvēks cīnās par dzīvību, dzirdēt, ka citi to uztver kā seriālu…

Es ļoti, ļoti ceru, ka viss būs labi. Es ļoti, ļoti gaidu, kad Rolands pamodīsies. Un es TICU, ka viņš izveseļosies! Šobrīd atliek gaidīt un ticēt. Jūs varat palīdzēt, sūtot Ūdrim labas domas!” Ilona raksta.

Aktrise un rakstniece vieš skaidrību arī ģimenes jautājumā: ”Ar Ūdri neesam arī izšķīrušies, un mūsu ģimenē nebija iestājusies krīze”.

Aizvadītā gada 16. decembrī pāris kļuva par vecākiem abu pirmdzimtajam dēlam, kuram vecāki devuši vārdu Bārts par godu Bārtam Simpsonam no animācijas seriāla The Simpsons. Pāris gredzenus mija pērnā gada 20. augustā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl