Komentāri

TV3 žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica, ziņu moderators Arnis Krauze, Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols, vienmēr smaidīgā Bez Tabu raidījuma vadītāja Agnese Drunka un Latvijā zināmi mūziķi apvienojuši spēkus un ierakstījuši TV3 Jaungada šova tituldziesmu.

TV3 četrinieks dziesmas Jaunais gads tepat aiz stūra ierakstā sadarbojies ar mūziķiem Normundu Rutuli, Ivo Fominu, nesenajā TV3 šovā Izklausies redzēts startējušo Antru Stafecku, Tirkiz Band puišiem un grupu DaGamba. Dziesmas autori ir Guntars Račs un Gints Stankevičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dziesma Jaunais gads tepat aiz stūra ir mūsu mēģinājums radīt dziesmu, kura būtu dziedama īsi pirms gadu mijas, kad mēs visi esam jaunu cerību un gaidu piepildīti. Šoreiz liku uzsvaru uz vārdu ”jaunais”,” norāda dziesmas telsta autors Guntars Račs.

“Lai arī dzīve turpinās, kā ierasts, mēs tomēr ceram, ka nākamais gads būs labāks par iepriekšējo un atnesīs mums daudz jaunu un vēl nebijušu lietu. Par to arī dziesma – par visu jauno, par to, ko mēs katrs sagaidām no Jaunā gada. Skaidrs ir viens – tā, kā bija, tā vairs nebūs nekad, bet tā, kā būs- tā nekad vēl nav bijis! Tad nu sagaidīsim šo ”nezināmo jauno” ar jaunu dziesmu!” pauž Račs.

Foto

Dziesmas komponists Gints Stankevičs atzīst: ”Manuprāt, reizi gadā tieši Ziemassvētku laiks ir vispiemērotākais brīdis šādai kopdziesmai, kad mūziķiem gribas dod, un klausītājiem – dzirdēt un saņemt vienojošas emocijas un aicinājumu, kas citā gada laikā varētu palikt nesadzirdēts.

Arī mani šie Guntara vārdi uzrunā personīgi, jo manā ikdienas darbā, strādājot ar daudziem Latvijas mūziķiem, patiesi katru gadu, kā dziedam šajā dziesmā, ir ”viss apkārt jauns” – jauna mūzika, jauni mākslinieki. To arī novēlu visiem nākamgad!”

Video

 

Jau ziņojām, ka TV3 koncertšovs Mirklis pirms pusnakts notiks 29. decembrī Zemgales Olimpiskajā centrā. Krāšņajās svinībās netrūks ne sarkanā paklāja, ne dzirkstoša šampanieša, ne smieklu, dziesmu, deju un laba humora. Un, protams, muzikālās programmas ikvienai gaumei un dvēseles noskaņojumam, par ko parūpēsies lieliskie latviešu mūziķi: Astro`n`out, Ne(X)t move saksofonu kvartets, Mākoņstūmēji, bet, bet, Opus Pro, DaGamba, Colt, Tirkizband, kolorītā rock’n’roll grupa Keksi, bungu šovs, kā arī dziedātāji Antra Stafecka, Ivo Fomins, Jānis Stībelis, Normunds Rutulis, Laimis Rācenājs un Mariači banda Sol Y Sombra un daudz citu mākslinieku.

Par labu noskaņojumu un jautrību visa vakara garumā sola gādāt šova vadītāji – Jana Duļevska, Valters Krauze un Jānis Skutelis. Visi iepriekš minētie mūziķi piedalīsies arī 29. koncertšovā Jelgavā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl