Komentāri
TV šovu režisors Ozoliņš sievas dēļ kļuvis par kafijas puiku
Foto: LETA

Savulaik populāru televīzijas šovu režisors Māris Ozoliņš (52) pievērsies kafijas biznesam. Nu viņu var satikt aiz mobilā kafijas “busiņa” bāra, saukta par Mīlas kafejnīcu, letes.

”Manai sievai ir divas nopietnas atkarības. Viena bija adīšana – tā dēļ man bija jāatver viņai Vecrīgā pašai savs adījumu veikals. Tas vēl joprojām darbojas,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve atklāj savulaik populāro TV šovu Fabrika, Talantu fabrika un Fabrikas muzikālais teātris režisors Māris Ozoliņš. ”Otra atkarība ir kafijas dzeršana, kas mani iedvesmoja pievērsties tās gatavošanai. Šobrīd šai jomai esmu pievērsies ļoti nopietni. Esmu apmeklējis vairākas ar kafijas pagatavošanu saistītas izstādes Itālijā. Apgūstu arī baristas zināšanas. Par baristu gan sevi neuzskatu. Sevi saucu par coffeboy jeb kafijas puiku. Šī nodarbe mani patiešām ir aizrāvusi,” atklāj Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Māris Ozoliņš jau kādu laiku viņš saimnieko, aiz iespējams, Latvijā vienīgā kafijas “busiņa” letes. ”Tas ir kulta “VW busiņš”, kam esmu devis nosaukumu Love Cafe jeb Mīlas kafejnīca. Mana devīze skan – mums visiem mazliet pietrūkst mīlestības, tāpat kā kafijas. Busiņš apzināti ir iekārtots 70. gadu hipiju stilā. Tā kā es esmu audzis tajos laikos, man ir viegli pārstāvēt tā laika ideoloģiju. Busiņā tiek atskaņota 70. gadu mūzika, turklāt – no platēm. Aiz bāra letes bieži arī pats esmu satiekams. Tā man ir iespēja komunicēt ar cilvēkiem. Gatavojot kafiju, man ir kāda minūte laika, kurā parasti aprunājos ar kafijas baudītāju,” stāsta M. Ozoliņš.

“”Busiņš” nav butaforija, bet reāls transportlīdzeklis, kas brauc. Esmu ar to bijis kāzās,” atklāj kafijas puika Ozoliņš. Love Cafe  pirmā prezentēšanās notika pagājušā gada Positivus festivālā, bet šovasar Māris plānojis doties arī uz festivāliem ārpus Latvijas.

Lasi vēl