TV ekrānos atgriežas valdzinošā Elena no ”Precētie pret brīvajiem”

6 komentāri
TV ekrānos atgriežas valdzinošā Elena no ”Precētie pret brīvajiem”
Privātais arhīvs

Simpātisko tumšmati Elenu Kalicku vērīgākie TV skatītāji noteikti atceras pēc spožās dalības šova ”Precētie pret brīvajiem” trešās sezonas atklāšanā aprīļa vidū. Maijā 27 gadus vecā rīdziniece atgriežas zilajos ekrānos, kļūstot par TV6 mēneša meiteni.

Simpātiskā Elena TV3 šova ”Precētie pret brīvajiem” faniem palikusi atmiņā ar savu pārdrošo uzvedību jau pirmajā randiņā ar svešinieku – skaistule nekautrējās kameru priekšā izģērbties un skūpstīties ar sev nesimpātisko Andreju.

Lai arī šovā Elena startēja brīvās meitenes statusā, drīz vien atklājās, ka viņai ir attiecības.

Par Elenas dalību šovā ”Precētie pret brīvajiem” un sirdsāķīti lasi šeit!

Arī tagad, vairāk nekā mēnesi pēc spilgtā iznāciena TV ekrānos, Elena uzsver, ka viņas sirds ir aizņemta.

”Man ir vīrietis, kurš man ļoti, ļoti patīk. Bet par nākotnes plāniem es vēl negribu runāt,” portālam Skaties.lv atzīst Elena.

Uz piedzīvojumu šovā ”Precētie pret brīvajiem” Elena atskatās ar pozitīvām sajūtām.

”Es biju tik laimīga, kad man piedāvāja filmēties ”Precētie pret brīvajiem”! Tiešām foršs pasākums. Rezultāts gan bija tāds, ka saņēmu negatīvos komentārus, bet nodomāju: ko es ņemšu tos komentārus pie sirds. Lai cilvēki raksta!” bez rūgtuma atzīst Elena.

Foto: skaistā tumšmate Elena

TV projektiem, tostarp ”TV6 mēneša meitene” Elena pieteikusies, lai dzīve kļūtu interesantāka. Turklāt ”TV6 mēneša meitene” nav pirmais konkurss, kurā viņa piedalījusies. Pērnvasar skaistule ar panākumiem startējusi konkursā “Miss Palette Latvija”, kur ieguvusi otro vietu.

”Es biju piedalījusies vairākos konkursos, bet nekad nebiju uzvarējusi. Ieraudzīju TV6 meiteņu konkursu un nolēmu pamēģināt. Un tagad esmu viena no 12 TV6 meitenēm. Kad to uzzināju, biju nereāli laimīga – šķita, ka esmu vislaimīgākā meitene pasaulē. Tā priecājos,” stāsta Elena.

Viņa uzsver, ka noteikti neapstāsies pie sasniegtā. ”Turpināšu vēl kur piedalīties, varbūt pamēģināšu filmēties kādās reklāmās. Tagad ir lielāka atpazīstamība, līdz ar to arī biežāk piedāvā kaut kur piedalīties,” atzīst simpātiskā brunete un palepojas ar pirmajiem panākumiem – pirms divām nedēļām Elena filmējusies reklāmā, kas pirmizrādi piedzīvos rudenī, tiesa, tikai Vācijā.

Ikdienā Elena strādā birojā, tādēļ brīvajā laikā izmanto ikvienu iespēju izrauties ārpus mājas, bet vasarā plāno doties ceļojumā uz Grieķiju.

”Man ļoti patīk aktīvs dzīvesveids. Neesmu mājās sēdētāja. Es domāju, vasara būs interesanta un aktīva. Plānoju aktīvi apmeklēt koncertus, festivālus,” vasaras plānus ieskicē Elena.

Foto: Elena TV6 meitenes klipa filmēšanā

6 komentāri