Tuvojoties svētkiem, Kristīne Deimone uzlabo ārējo izskatu ar injekcijām

5 komentāri
Tuvojoties svētkiem, Kristīne Deimone uzlabo ārējo izskatu ar injekcijām
FACEBOOK

Skropstu meistare, divu dēlu māmiņa, dizainere Kristīne Deimone neslēpj, ka uzlabo savu vizuālo tēlu, veicot dažādas injekcijas. Skaistule uzskata, ka mūsdienās ir tik daudz iespēju parūpēties par savu vizuālo tēlu, ka ir grēks to nedarīt.

Informāciju par to, ka veiktas jaunas injekcijas Kristīne, ierakstījusi sociālajos tīklos, un, ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzama pēc procedūrām.

Lai svētkos izskatītos lieliski, skaistule injicējusi botoksu ap acīm, pierē un uzacu grumbās. Tam sekoja filleri nāsīs, lūpās un kakla rievā.
Dienas pavadīšanu ārsta kabinetā Kristīne sauc par emocijām bagātu procesu, bet tas ir tā vērts!

”Šādas injekcijas nesāp, emocionālas sāpes mēdz būt sāpīgākas, fiziskas sāpes ir tikai galvā. To vai tām ļausimies, vai nē, ietekmējam tikai mēs pašas,” smaida Kristīne.

Foto: FACEBOOK

Konkrētu naudas summu, cik iztērēts uzlabojumiem Deimone, neatklāj, bet neslēpj faktu, ka, jo vecāka paliec, jo dārgākas ir izmaksas, lai saglabātu skaistumu.

Pēdējo reizi botoksa injekcijas Kristīne veica pirms pieciem mēnešiem, kad padusēs tika injicēts botoks. Pēc injekcijām padusēs sieviete visu vasaru nesvīda un nebija jāuztraucas par sviedru atstātajiem traipiem uz apģērba.

”Uzskatu, skaistumam nav vērtības. Tikai vairāk jāpastrādā ar sevi, lai izskatītos tā, ka prieks skatīties uz sevi spogulī, kā arī, lai pretējais dzimums novērtē tevi,” smaida Kristīne.

Pēdējā laikā Kristīnes topa procedūra ir biorevitalizācija, jeb dziļa ādas mitrināšana, bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Divu dēlu māmiņa uzskata, ka sievietei vienmēr jāizskatās lieliski, nevar slinkot un nerūpēties par sevi, īpaši mūsdienās, kad ir tik daudz iespējas, kā uzlabot savu izskatu un iemantot lielāku pašapziņu.

”Esmu vienmēr teikusi, tās sievietes, kuras saka – nē skropstām, nē botoksam, nē nagu un matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties. Viss mūsdienās maksā gana lielu naudu,” paziņo Kristīne.

Tuvojas Ziemassvētki, Jaunais gads, notiek dažādas kooperatīvās ballītes, tas viss rada iespēju sevi palutināt ne tikai ar skaistumkopšanas procedūrām, bet arī jaunu apģērbu. Sievietes garderobē nevar būt pārāk daudz kleitu!

5 komentāri