Tu būsi šokā! Aprēķināts, cik DIENĀ nopelna dziedātāja Teilore Svifta

Komentāri

Spītējot tam, ka Ziemassvētku vecītis ir bankrotējis, šogad dziedātājas Teilores Sviftas gada izskaņa solās būt ražīga un svinību vērta, jo jau tagad tapis skaidrs, ka viņa ir pelnošākā mūziķe pasaulē.

Aprēķināts, ka talantīgā dziedātāja IK DIENU nopelna 1 miljonu ASV dolāru, un līdz šim viņas konts 2015. gadā papildinājies par teju 320 miljoniem. Un gads vēl nav galā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediji analītiķi norāda, ka Svifta šobrīd ir krietnu soli priekšā visiem, tāpēc viņas ietekme šovbiznesā un komerciālās mūzikas industrijā nav pat apspriežama.

Šeit gan jāatzīmē, ka dziedātāja pie prāvās naudas summas nav nonākusi ar dziedāšanu vien – savu pienesumu Sviftas kontā devuši arī reklāmlīgumi ar diētisko Coca-Cola un zīmolu Elizabeth Arden, kā arī investīcijas koncertu un šovbiznesa pasākumu organizēšanas kompānijās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl