Trampa zvaigzni Holivudas slavas alejā apjož sēta

Pievienot komentāru
Trampa zvaigzni Holivudas slavas alejā apjož sēta
Foto: AFP/ EPA/ LETA

Šonedēļ Donalds Tramps ieguva oficiālu Republikāņu partijas nomināciju startam ASV prezidenta vēlēšanās. Taču ne visi ir sajūsmā par iespēju, ka nekustamo īpašumu magnāts varētu ieņemt Baltā nama saimnieka amatu. Piemēram, kāds Losandželosā dzīvojošs mākslinieks uzcēlis sienu ap Trampa zvaigzni Holivudas slavas alejā.

15 centimetrus augstā koka siena apvilkta ar dzeloņdrātīm. Šonedēļ to ap ekscentriskā uzņēmēja zvaigzni aplika mākslinieks, kurš pazīstams ar segvārdu Plastic Jesus. Dienu vēlāk siena tika noņemta.

Plastic Jesus arī izveidojis zīmes ar saukli (Trampu – nekad), ko izvietojis Losandželosā, Ņujorkā un citās ASV pilsētās.

Tramps priekšvēlēšanu kampaņas laikā vairākkārt solījis uzbūvēt sienu starp Meksiku un ASV, par ko izpelnījies plašu nosodījumu.

Foto

Šī gan nav pirmā reize, kad cietusi Trampa zvaigzne Holivudas slavas alejā. Pagājušogad uz tās tika atrasti izkārnījumi, un kāds uz tās bija uzzīmējis dzeltenu krustu. Nesen uz zvaigznes parādījās arī svastika un nosvītrots skaļrunis – klusuma simbols.

Trampa zvaigzne Holivudas bulvārī tika atklāta 2007. gadā, kad viņš vadīja televīzijas raidījumu The Apprentice.