Toretto vēlas zināt – vai par homoseksuālismu būtu jāstāsta skolās?

3 komentāri
Toretto vēlas zināt – vai par homoseksuālismu būtu jāstāsta skolās?
Foto: Vilnis Izotovs

Tas brīdis beidzot ir klāt – no realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieka līdz savam raidījumam. Edgars Toretto pagaidām ir vienīgais, kurš ticis pats pie sava šova vadīšanas. Tā nosaukums ir Nimfomāns un galvenā tematika, protams, ir sekss. Uz pirmo raidījumu viesos, kur tika aprunāta praida un homoseksuāļu vietu sabiedrībā, kā arī – vai par citādi seksuāli orientētiem cilvēkiem būtu jāstāsta arī bērniem skolās, bija ieradušies sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri publiski atzīst savu homoseksuālo orientāciju – cīkstone, Agnese Boža, un Tālivaldis Kronbergs, Pride.lv redaktors.

Abi raidījuma viesi Latvijas sabiedrībai laika gaitā ir atzinuši to, ka viņiem seksuāli saista viņu pašu dzimums, kā arī cīkstone Agnese Boža pat savulaik publiski izteicās, ka grasās mainīt dzimumu, jo nejūtot vairs sievieti sevī. Savukārt mediju pētnieks, bijušais Latvijas Jaunatnes padomes ģenerālsekretārs un deputāta kandidāts 7. Saeimas vēlēšanās, Tālivaldis Kronbergs, “no skapja” iznāca šā gada jūnijā.

FOTO

Diskusijas viesu starpā – vai skolās būtu jāstāsta par homoseksuālismu?

Raidījuma gaitā tā vadītājs Edgars Toretto centās noskaidrot, kas īsti ir homoseksuālitāte, kā arī to, kāpēc nepieciešams Rīgā rīkot homoseksuāļu un biseksuāļu gājienu. “Principā šis raidījums tika vērsts uz bērnu drošību un praidu,” stāsta Toretto. “Man galvenais šajā raidījumā bija saprast praida jēgu, kā arī to, kā cēlušies geji un lesbietes.” Seksa eksperts arī uzdeva abiem jautājumu – vai būtu nepieciešams par to stāstīt arī skolās. Šajā jautājumā abi uzaicinātie viesi bija pretējās domās – Boža, kurai pašai ir 15 gadīga meita, atzina, ka viņai bija grūti izstāstīt viņai par savu seksuālo orientāciju, kā arī nenoliedza, ka viņa, lai neprovocētu sabiedrību, pa ielu neiet sadevusies rokās ar savu draudzeni. Kronbergs atkal iestājās par to, ka cilvēki ir jāaudzina arī šajā jautājumā, taču arī viņš ar savu dzīvesbiedru rokās sadevušies atļaujas iet tikai vēlās nakts stundās.

Par to, kā izvērsās diskusija, kā arī Toretto debiju kā radījuma vadītājam skaties turpmāk, sarunu šova Nimfomāns pirmajā sērijā. Nākamo sēriju plānots sākt filmēt septembra pirmajā nedēļa, un tā tēma iespaidīgākie seksa noziegumi.

VIDEO

Toretto – zināmākais no TV Zvaigznes dalībniekiem?

Lai gan pagājušā gada decembrī realitātes šovs TV Zvaigzne noslēdzās ar Dzintara Neimaņa uzvaru, kur viņš ieguva iespēju vadīt pats savu šovu (Zelta Mikrofona dienasgrāmatas), par viņa aktīvajām darbībām šajā lauciņā nekas vairs nav dzirdēts. Toties Toretto, izmantojot savu šovā iegūto atpazīstamību, turpināja aktīvi darboties, sākumā iesaistoties ar citiem TV Zvaigznes dalībniekiem (Juri Grīntālu un Aldi Grandānu) sēdizrādes tapšanā ar nosaukumu Nākotnes pagrabs, kam pamatus puiši bija likuši vēl realitātes šova laikā. Pēc pāris izrādēm arī šis projekts apsīka, taču puisis turpināja darboties, iegūstot vēl lielāku popularitāti, beigās ar dažādiem izgājieniem iegūstot pat skandalozu slavu Latvijas medijos. Punkts uz i ir noticis tagad – laidis klajā raidījumu Nimfomāns, kuru solot atklātāku kā jebkad.