Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

3 komentāri
”Top pieci būtu ļoti zolīdi.” FOTO: Latvijas komanda dodas ceļā uz ”Eirovīziju” Kijevā
Skaties.lv

Svētdienas, 30. aprīļa, pēcpusdienā grupa ”Triana Park” pulcējās lidostā ”Rīga”, lai mērotu ceļu uz Ukrainu, kur jau rīt sāksies gatavošanās ”Eirovīzijai”. Mākslinieki neslēpj – viņi ir noskaņoti uz īstu cīņu, ne nospēlēt tāpat vien.

”Šie koferi ir tikai daļa no visām mantām – liela daļa ir jau aizgājusi ar vēstniecības mašīnu. Mums būs daudzi pasākumi – sarkanais paklājs, dažādas pieņemšanas, kurās jābūt, un katrā vajag savu tērpu,” sarunā ar Skaties.lv, norādot uz neskaitāmajām ceļasomām, kuras brauc līdz ar grupu, skaidro soliste Agnese Rakovska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas rokas bagāžā ir pats galvenais – konkursa skatuves tērps, kas drīz jau tiks atrādīts mēģinājumos.

Kā atklāj Agnese, ceļš uz Ukrainu ir ļoti emocionāls un prieka pilns. Izlidošanas dienā un jau pirms tam māksliniekus pavadījuši kaimiņu, tuvinieku un vienkārši ”Eirovīzijas” draugu siltie sveicieni.

Foto

Un mūziķi cer fanu cerības attaisnot. Jau nākamajā dienā pēc ierašanās sākas intensīvi mēģinājumi, un mūziķi neslēpj, ka gatavo dažādus pārsteigumus.

”Top pieci būtu ļoti zolīdi. Kā būs, to redzēsim. Negribam vienkārši tāpat aizbraukt un uzstāties, ceram uz labu rezultātu, būt konkurences cienīgi,” tā Agnese.

”Triana Park” pirmā uzstāšanās gaidāma 9. maijā, kad notiks pirmais pusfināls. Tajā Latvijas pārstāvji izlozējuši pēdējo numuru, kas tiek dēvēts par ļoti veiksmīgu. Ja viss uzdosies, mūziķi pēc tam kāps uz skatuves 13. maijā, konkursa finālā.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl