Top 8: Grigalis iesaka dziesmas, kurām 18. novembrī jābūt katra latvieša “pleilistē”

1 komentārs
Top 8: Grigalis iesaka dziesmas, kurām 18. novembrī jābūt katra latvieša “pleilistē”

“Mums ir visskaistākās dziesmas uz planētas Zeme! Neviens tik labi neizpratīs un neizdzīvos tās, kā to darām mēs! Novērtēsim un leposimies ar sevi, latviešu tautu!” valsts svētos aicina radio Star FM balss un LNT šova Mūsu labākās dziesmas vadītājs Māris Grigalis.

Aicināts apkopot latviešu dziesmas, bez kurām 18. novembris nav iedomājams, Māris Grigalis sarakstu “atklāj” ar Imanta Kalniņa komponēto un grupas Menuets izpildīto Dziesma ar ko tu sācies?.

“Bērns būdams, spilgti atceros, ka tēva vadītais koris izpildīja šo dziesmu, un tas bij’ kas neaizmirstams un brīvības alkas bij’ jūtamas jau tad!” atceras Grigalis.

Neaizmirstama ir arī grupas Zodiaks dziesma Klaidonis.

“Šī arī ir Atmodas laika grupa, kuras dziesmās ir jūtamas patriotiskas noskaņas, kuras papildina tā laika jaunums – elektroniskas mūzikas piedeva un, protams, klipi, kuros ir redzama tā laika Rīga,” klāsta LNT lielā piektdienas šova vadītājs.

“Mārtiņš Brauns ar savu mūziku vienmēr ir bijis atšķirīgs un tas jau tad bij’ tas, kas vajadzīgs,” pauž Grigalis, kā pirmo starp izcilā latviešu komponista skaņdarbiem izraugoties grupas Sīpoli dziesmu Daugaviņa.

“Vārdos un melodijā ir pateikts viss! Dziesma man rada īpašas sajūtas,” Mirdzas Zīveres izpildīto Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas komentē Grigalis.

18. novembra dziesmu topā LNT šova vadītājs Mirdzai Zīverei atvēlējis vēl vienu vietu ar dziesmu Vienīgā, ko latviešu estrādes leģenda izpilda kopā ar Ēvaldu Valteru.

“Latviešu strēlnieks, cilvēks, kurš bij’ izdzīvojis visus tos laikus, ko saucam par Latvijas pirmo brīvi, Padomju laiku un atkal neatkarību. un vēl izcils aktieris,” skaidro Grigalis.

Tāpat šajā topā atvēlēta vieta Opus Pro hitam Brīvību Baltijai, Prāta vētras Manai dziesmai un, protams, Mārtiņa Brauna Saule, Pērkons, Daugava.

Latviešiem šajos svētkus Māris novēl nekad neaizmirst, kas esam, kur dzīvojam un kur ir dzīvojuši mūsu senči! Būt lepniem par sevi, savu zemi, ģimeni un cilvēkiem, ar kuriem mēs varam uzcelt savu Latviju. “Sāc ar sevi un negaidi no citiem, un mums izdosies!” aicina Grigalis.

TOP komentāri

  • Emīlija
    +1 +1 0

    Emīlija

    Jā, Mārtiņa Brauna mūzika ir kas īpašs! Skurdiņs skrien pār kauliem, klausoties Saule, Pērkons, Daugava

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl