Toms Grēviņš: Jaunais gads jāsagaida kustoties!

Komentāri
Toms Grēviņš: Jaunais gads jāsagaida kustoties!
Foto: LETA

DJ Toms Grēviņš apsolījis parūpēties par īstajiem kustību ritmiem Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā. “Tāpēc mums visiem kopā būs silti un jautri!” viņš saka.

Jau tradicionāli uz Jaunā gada sagaidīšanu ar plašu bezmaksas kultūras programmu un dažādām aktivitātēm aicina Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā. Vecgada nakts svinības vadīs DJ Toms Grēviņš. Viņš deju ritmus sāks spēlēt pulksten 22.00.

Toms Grēviņš stāsta, ka vadīt Jaunā gada sagaidīšanu Doma laukumā nav nekāda ierastā lieta: “Tā kā savu profesionālo dzīvi esmu veltījis visam par un ap mūziku, nereti nācies veco gadu aizvadīt “dīdžejojot”. Visbiežāk – mazās, pārpildītās kafejnīcās, tādēļ līksmot kopā ar tautu Doma laukumā ir ekskluzīva iespēja, ko darīšu jau otro gadu. Šī vieta man ir īpaša, jo tieši Doma laukumu savā ikdienā redzu visbiežāk. Lai kur dotos, garām tam nepaskriešu.”

Atbildot uz jautājumu par to, kāpēc vērts Vecgada vakarā doties ārā no mājas, Toms atbild nedomājot: “Jaunā gada sagaidīšana pilsētvidē, brīvdabā ir pavisam savādāks piedzīvojums nekā mājās siltumā “savējo” lokā. Varu garantēt, ka tā ir iespēja sākt gadu, iepazīstoties ar jauniem draugiem no visas pasaules. Atmosfēra šeit ir ļoti pozitīva. Šogad visiem novēlu Jauno gadu sagaidīt kustoties, lai arī nākamais gads ir pozitīvi darbīgs! Apsolu, ka par īstajiem kustību ritmiem šeit, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā, parūpēšos, tāpēc mums visiem kopā būs silti un jautri!”

31. decembrī Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā notiks dejas, konkursi, laimes liešana, nākotnes zīlēšana un citas aktivitātes lieliem un maziem. Tirgotāji rosīsies līdz pat pulksten 1 naktī. Pulksten 19.00 publiku izklaidēs DJ Artis Volfs, no pulksten 20.00 līdz 23.00 grupa Flame & The Rolltones un līdz pat 2 naktī rosīsies Toms Grēviņš.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl