Komentāri
Tims Bērtons un Helēna Bonema Kārtere izbeiguši attiecības
(Foto: LETA)

Amerikāņu kinorežisors Tims Bērtons un britu aktrise Helēna Bonema Kārtere paziņojuši par 13 gadus ilgušo attiecību beigām.

56 gadus vecais Bērtons un 48 gadus vecā Bonema Kārtere šogad draudzīgi šķīrās, viņi ir palikuši draugi un kopīgi audzina savus bērnus, pavēstīja pāra pārstāvis.

Vēlamies lūgt, lai jūs šajā laikā ievērojat viņu un bērnu tiesības uz privāto dzīvi, viņš piebilda.Pāris nebija precējies. Viņiem ir 11 gadus vecs dēls un septiņgadīga meita.

Bērtons un Bonema Kārtere iepazinās 2001.gadā, kad abi strādāja pie filmas Planet of the Apes (Pērtiķu planēta). Kopš tā laika Bonema Kārtere spēlējusi vairākās Bērtona kinolentēs, tostarp Charlie and the Chocolate Factory (Čārlijs un šokolādes fabrika), Sweeney Todd (Svīnijs Tods: Flītstrītas dēmoniskais bārddzinis) un Alice in Wonderland (Alise Brīnumzemē).

Bonema Kārtere jau pirms vairākiem gadiem atklāja, ka pāris dzīvojot blakus mājās. Tā ir ļoti laba ideja, viņa teica intervijā britu laikrakstam The Guardian. Nav vajadzības pēc emocionāliem kompromisiem, kā arī fiziskās robežas netiek pārkāptas.

Viņš vienmēr nāk ciemos, kas ir ļoti aizkustinoši, atzina aktrise.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl