Timberleikam par “selfija” publicēšanu draud cietums

Komentāri
Timberleikam par “selfija” publicēšanu draud cietums
Foto: AFP/ LETA

Izrādās, pašbilžu uzņemšana un publiskošana sociālajos tīklos var beigties arī ar sēdēšanu cietumā. Tāds sods draud amerikāņu dziedātājam Džastinam Timberleikam, kurš uzņēma pašbildi vēlēšanu iecirknī Tenesī štatā.

Popmūzikas zvaigzne Džastins Timberleks iekļuvis pamatīgās nepatikšanās. Dziedātājs bija izmantojis iespēju nobalsot par savu prezidenta amatu kandidātu agrāk, un pirmdien ieradās savā dzimtajā Memfisā. Vēlēšanu iecirknī viņš uzņēma pašbildi, ko ievietoja savā Instagram kontā, kuram ir 37 miljoni sekotāju ar piebildi “Ej un balso!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, Timberleikam nebija ne jausmas, ka saskaņā ar Tenisī štata likumdošanu vēlēšanu iecirknī ir liegts veikt ierakstus, fotografēt un filmēt.

Tenesijas štata prokuratūra atzīst, ka ir informēta par Timberleika pārkāpumu, un šobrīd viņa jautājums tiek izskatīts. Ja mūzikas zvaigzne tiks atzīta par vainīgu vēlēšanu likuma pārkāpumā, viņam draud līdz pat 30 dienu ilgs cietumsods un 50 dolāru liela soda nauda.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl