Timberleika un Imagine Dragons triumfs

0 Komentāru
Timberleika un Imagine Dragons triumfs

Svētdien notikušajā “Billboard” mūzikas balvu ceremonijā uzvaras laurus plūca dziedātājs Džastins Timberleiks un indīroka grupa “Imagine Dragons”, bet uz skatuves dziedāja un dejoja nelaiķa Maikla Džeksona hologramma.

Ikgadējā ceremonijā, kas tiek pārraidīta televīzijā, Timberleikam tika pasniegtas septiņas balvas, tostarp kā labākajam izpildītājam un labākā mūzikas albuma autoram.

33 gadus vecais Timberleiks devies Eiropas koncertturnejā, tāpēc par piešķirtajiem apbalvojumiem pateicās ar iepriekš ierakstīta video ziņojuma palīdzību. “Šīs nav sacensības, bet es tik un tā uzvarēju. Un ziniet, man pret to nav nekādu iebildumu,” jokoja dziedātājs.

“Imagine Dragons” saņēma piecas godalgas, tai skaitā kā labākais rokmūzikas izpildītājs un par spožiem sasniegumiem mūzikas topos.

Tikmēr kanādiešu R&B dziedātājs Robins Tiks, producents Farels Viljamss un reperis “T.I.” par aizvadītā gada hitu “Blurred Lines” saņēma četras “Billboard” balvas.

Mūžībā aizgājušais popmūzikas karalis Maikls Džeksons ceremonijā piedalījās kā hologramma, izpildot dziesmu “Slave to the Rythm” no jaunākā pēcnāves albuma “Xscape”. Emociju pārņemtie skatītāji pēc priekšnesuma aplaudēja, stāvot kājās.

Popdīvai Dženiferai Lopesai tika pasniegta balva par mūža ieguldījumu.

Izraugoties balvu ieguvējus, “Billboard” ņem vērā mūzikas pārdošanas apjomu, atskaņošanas biežumu radio, koncertturneju popularitāti, straumēšanu un citus izmērāmus lielumus. Daudzi mūziķi ceremoniju izmanto, lai pirms vasaras sezonas popularizētu savus jaunākos hitus.
0 Komentāru