Tikai pieaugušajiem! Latvijā radīts, iespējams, pikantākais klips visā Baltijā un Krievijā

26 komentāri
Tikai pieaugušajiem! Latvijā radīts, iespējams, pikantākais klips visā Baltijā un Krievijā
Privātais arhīvs

Vietējais populārās mūzikas spīdeklis Sandis Kiops nupat radījis krievu versiju savam jau par leģendu kļuvušajam hitam Pīlādžoga. Dziesmai Pябина uzņemts arī klips, ko mākslinieks steidz pats pasludināt par pikantāko visā Baltijā un Krievijā.

“Klipa pirmā daļa pie jūras tika filmētā Sičesā, Spānijā. Pikantākie kadri ar striptīzdejotāju tika filmēti naktsklubā tepat Latvijā, dziedamā tēma – mūsu kino pilsētiņā Cinevillā,” Skaties.lv atklāj Kiops.

Mūziķis steidz mierināt savus Latvijas fanus – hits krievu valodā, kas radīts kaimiņzemes faniem par godu, nenozīmē, ka viņš pametīs vietējo skatuvi.

“Man ir vienošanās ar Krievijas producentu apvienību, ka es vairums savām dziesmām rakstu tekstus krievu valodā un ierakstu Maskavā studijā speciāli Krievijas auditorijai.

FOTO: kaislīgās klipa filmēšanas aizkulises

Protams, ka man daudz vairāk fanu ir Latvijā, jo šeit jau es mūzikā darbojos no pusaudža vecuma, bet jūtu, ka man Krievijā drīzumā arī būs savs atbalstītāju pūlis.

Jau tagad man Instagram ir tādi sekotāji no Krievijas kā populārais krievu aktieris Сергей Терещенко, teleseriāla ЧОП varonis, un, Krievijā uzstājoties, esmu vienmēr jutis lielu publikas atbalstu,” jūsmo nu jau ārpus dzimtenes robežām atzītais talants.

Īpaša informācija kvēlākajiem faniem: klipā tiek izpildīti uzreiz astoņi slavenie Pīlādžogas spērieni.

“Teksta galvenā doma ir par to, ka es sievieti mīlu, bet viņa pret mani ir tomēr auksta. Un šī mīlestība ir man rūgta kā pīlādža oga. Un videoklipā šī tēma tad ir arī erotiski tiek apspēlēta,” skaidro mākslinieks.

VIDEO:

26 komentāri