The Ludvig savu ”eirodziesmu” veltījis īpašai meitenei! Pirmā intervija pēc iekļūšanas pusfinālā

4 komentāri
The Ludvig savu ”eirodziesmu” veltījis īpašai meitenei! Pirmā intervija pēc iekļūšanas pusfinālā
Foto: PictureAgency

Noskaidroti astoņi pašmāju mūziķi, kuri turpinās cīnīties par iespēju pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”. Jaunākais no viņiem ir 16 gadus vecais The Ludvig, īstajā vārdā Jēkabs Ludvigs Kalmanis. Skaties.lv sastapa The Ludvig aizskatuvē uzreiz pēc rezultātu paziņošanas.

“Es jūtos ļoti pārsteigts. Protams, darbs ieguldīts bija liels. Šajā svētdienā bija ļoti daudz spēcīgu mūziķu, tāpēc īpašs prieks, ka tieku tālāk,” sarunā ar Skaties.lv uzreiz pēc nacionālās atlases pusfinālistu paziņošanas prieku neslēpj The Ludvig.

Viņš atklāj – skanīgais ”I’m in love with you” veltīts konkrētai meitenei. “Protams, ka viņa to zina. Bet…

Tur tā lieta par šo dziesmu – tā var būt kādam veltīta, bet tas īsti vairs neko nenozīmē, ja to ir dzirdējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Tad tā nav vairs mana dziesma, tad tā kļūst jau par viņu visu dziesmu,” skaidro mūziķis.

Foto: The Ludvig

The Ludvig ir tas mūziķis, pār kura sniegumu cīņā par iespēju pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”, ēnu met skandāls, kas saistīts ar dziesmu klausījumiem ”Spotify”. Tas, ka The Ludvig eirodziesmu noklausījies neticami liels skaits ārzemnieku, viesis aizdomas par blēdīšanos ar balsojumiem ”Spotify”.

Kas vēl kandidē uz ”Eirovīziju”? Lasi te!

Mūziķis, jautāts par skandālu ”Spotify”, distancējas no visas šīs jezgas.

“Es nezinu. Par to es neko nezinu. Tas, ko es daru – es taisu mūziku. Strādāju pie albuma, visas šīs lietas, kas saistītas ar ”Spotify”, nav manās rokās,” tā mākslinieks.

Foto: citi kandidāti uz ”Eirovīziju”

4 komentāri