The Big Bluff kravasmašīnā prezentē pirmo albumu

0 Komentāru
The Big Bluff kravasmašīnā prezentē pirmo albumu
Publicitātes foto

Pašmāju grupa The Big Bluff novembra sākumā pamestas rūpnīcas teritorijā prezentēja savu debijas albumu ar tādu pašu nosaukumu. Pasākuma programmā līdzās grupas koncertam uz skatuves, kas izvietota kravasmašīnā, bet baudāmi arī citi priekšnesumi.

Koncerta ievadā uzstājās Comedy Latvija pārstāvji un grupa The Coco’nuts akustiskā priekšnesumā.

Par spīti tam, ka termometra stabiņš 1. novembrī bija nokrities tuvu nullei, pasākums zem klajas debess neformālā kultūras centra Braselona teritorija bija pieklājīgi apmeklēts. Apmeklētājus sildīja tēja, karstvīns un pa perimetru izvietotās degošās mucas.

The Big Bluff sarīkojumā savu jauno albumu izspēlēja no vāka līdz vākam. Koncerta tika uzņemts ar sajūsmu. Pēc uzstāšanās grupa labprāt dalīja autogrāfus, tikmēr par diskotēku parūpējās Henriks Eliass Zēgners, kuru vēlāk nomainīja mūzikas producents Mr. Myster.

Debijas albums nosaukts grupas vārdā, un to producējis Artis Orubs. Ieraksts tapis Sound Division Studios Rīgā sadarbībā ar skaņas operatoru Ivaru Ozolu. Par albuma māksliniecisko pusi atbildīgs Reinis Pētersons, dizainu veidojis viens no pieprasītākajiem Latvijas dizaineriem – Aigars Mamis. The Big Bluff izdots fiziskā formā ar Fontaine Entertainment group atbalstu.

Seko grupas jaunumiem facebook.com/bandTheBigBluff

0 Komentāru