The Big Bluff kravasmašīnā prezentē pirmo albumu

Komentāri
The Big Bluff kravasmašīnā prezentē pirmo albumu
Publicitātes foto

Pašmāju grupa The Big Bluff novembra sākumā pamestas rūpnīcas teritorijā prezentēja savu debijas albumu ar tādu pašu nosaukumu. Pasākuma programmā līdzās grupas koncertam uz skatuves, kas izvietota kravasmašīnā, bet baudāmi arī citi priekšnesumi.

Koncerta ievadā uzstājās Comedy Latvija pārstāvji un grupa The Coco’nuts akustiskā priekšnesumā.

Par spīti tam, ka termometra stabiņš 1. novembrī bija nokrities tuvu nullei, pasākums zem klajas debess neformālā kultūras centra Braselona teritorija bija pieklājīgi apmeklēts. Apmeklētājus sildīja tēja, karstvīns un pa perimetru izvietotās degošās mucas.

The Big Bluff sarīkojumā savu jauno albumu izspēlēja no vāka līdz vākam. Koncerta tika uzņemts ar sajūsmu. Pēc uzstāšanās grupa labprāt dalīja autogrāfus, tikmēr par diskotēku parūpējās Henriks Eliass Zēgners, kuru vēlāk nomainīja mūzikas producents Mr. Myster.

Debijas albums nosaukts grupas vārdā, un to producējis Artis Orubs. Ieraksts tapis Sound Division Studios Rīgā sadarbībā ar skaņas operatoru Ivaru Ozolu. Par albuma māksliniecisko pusi atbildīgs Reinis Pētersons, dizainu veidojis viens no pieprasītākajiem Latvijas dizaineriem – Aigars Mamis. The Big Bluff izdots fiziskā formā ar Fontaine Entertainment group atbalstu.

Seko grupas jaunumiem facebook.com/bandTheBigBluff

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl