11 komentāri

Svētdien, 20. novembrī, Krievijas televīzijas šovā Точь-в-точь kopā ar Rodionu Gazmanovu kā viesis uzstājās Intars Busulis. Šis duets iejutās Stinga un Stīvija Vondera tēlos, izpildot dziesmu Fragile.

Intars Busulis tik labi iejutās Stīvija Vondera lomā, ka žūrija sākumā pat neatpazina, kurš slēpjas zem šī grima.

Vienīgā, kura spēja zem Stīvija maskas pamanīt Intara harizmu un šarmu, bija žūrijā esošā vienīgā sieviete, operdziedātāja Ļubova Jurjevna Kazarnovskaja.

VIDEO

Intars Busulis nebeidz pārsteigt ar savu profesionalitāti. Lai arī viņš jau piedalījies šajā pašā Krievijas televīzijas šovā Точь-в-точь un citos šovos, viņš vienmēr atrod veidu, kā skatītājus uzrunāt un pārsteigt no jauna.

Duets par šo izpildījumu no žūrijas saņēma atzinības vārdus un maksimālo punktu skaitu.

TOP komentāri

 • Andris Limbaži
  +8 +7 -1

  Andris Limbaži

  Mazs cinītis gāž lielu vezumu. Tikai uz priek$u Intar. Ņerga ir nūģis. Vai pa$am ir vizmaz ir dziedāmā rīkle. Pat vārdu neprot uzrakstīt Busulis. Lai, tik velk Latvijas
  vārdu pasaulē. Arī balss nav slikta, talantīgs džeks- arī mikro aktieris- for$i -patīk !!
 • avene
  +7 +5 -2

  avene

  Man ļoti patīk Busuļa uzstāšanās gan Krievijā , gan Latvijā ! MALACIS! Cilvēks vismaz domā par savu muzikālo izaugsmi, jo cik tad te , mazajā Latvijā, var izaugt un ,ne jau vienīgi Eiropa ir tā vieta ,kur mācīties.
 • Zane
  +5 +4 -1

  Zane

  Intars ir jau sevi pierādījis,nu,vienkārši tā tas ir,tur vairs neko nevar mainīt...patreiz Latvijā labākais,tāpēc visur un visi viņu aicina uzstāties....balss superīga,un tiem,kam skauž,nu neko darīt...citi māk sevi prezentēt un citiem tas neizdodas,un arī ar labām balsīm....rezumē tāds,ka Intars ir viens liels malacis....veiksmi arī turpmāk.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl