6 komentāri
Teilors pauž publisku fui visiem, kuri rīmju cīņās repoja no telefona
Privātais arhīvs

Vasaras lielāko repa un hiphopa rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” atklāšanā pagājušajā nedēļas nogalē vairāki reperi deva priekšroku uzstāšanās laikā ”pieturēties” pie telefona. Nosodījumu šādai rīcībai paudis arī viens no rīmju cīņu pirmās kārtas favorītiem – siguldietis Teilors, kuru pēc uzstāšanās jau vairāki kolēģi paspējuši krietni saslavēt.

Izlozes rezultātā Teiloram iekrita cīnīties pret pazīstamo Saldus reperi Baci. Kā atklājās, abi jaunieši ir draugi, savukārt tikšanās uz vienas skatuves vienā duelī bijis draudzības batls, pēc cīņas pauda Bacis jeb Artis Buls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko par šo batlu saka Teilors? ”Batloties pret draugu nebija nekādu īpašu sajūtu – gatavojos tāpat kā būtu gatavojies, ja pretī nebūtu draugs. Nekāda naida nav. Kā teica Bacis, tā bija draudzīga sacensība, tas arī viss.”

Šajā duelī Teilors bija pārāk un ieguva tiesības cīnīties ”Summer Rap Battle” pusfinālā 16. jūnijā turpat. Vecrīgas bārā ”Paldies Latiņam”.

”Sajūtas, kad esmu ticis tālāk, ir labas, bet nevar pārāk sapriecāties, jo svarīgākās cīņas vēl tikai priekšā. Ir daži džeki, kurus ievēroju, kuri arī ir labi, un būs interesanti, ja tieši ar kādu no viņiem tikšos pusfinālā. Bet viņu vārdus pagaidām neatklāšu,” portālam Skaties.lv sajūtās pēc piedalīšanās ”Summer Rap Battle” pirmajā kārtā dalās 22 gadus vecais Teilors, īstajā vārdā Oskars Lapiņš.

Pirmā intervija ar jauno repa cerību Teiloru no Siguldas

Prieku par pasākumu gan aizēno dažu cīņu biedru ne īpaši godprātīgā rīcība.

”Biju nepatīkami pārsteigts, kad ieraudzīju, ka džeki repo no telefona. Publisks fui visiem, kuri repoja no telefoniem! Manuprāt, tā nav nopietna attieksme pret pasākumu. Ja nevari iemācīties tekstu no galvas, tas arī parāda, kas tu esi par reperi, ja reiz rindas jālasa no telefona. Attaisnoties, ka nebija īstā diena, nebija laika sagatavoties – tās ir tikai atrunas. Kāpēc vispār jāpiesakās pasākumam, ja zini, ka nebūs laika pienācīgi sagatavoties?!” savu nostāju par jebkādu špikeru izmantošanu batla laikā pauž Teilors.

Uzzini, kādēļ viens no rīmju cīņu dalībniekiem Lucifers batla laikā špikojis!

Foto: Teilors un pārējie “nodod uguņus” rīmju cīņu pirmajā kārtā

Jaunais hiphopa mākslinieks atklāj, ka pieteikšanos vasaras lielākajās rīmju cīņās ilgi apsvēris.

”Ilgi domāju, vai vajag, vai es gribu, jo nezināju, kāds būs formāts un kādi noteikumi, bija maz informācijas par to, kā tieši viss notiks. Tāpēc var teikt, ka pieteicos pēdējā brīdī, līdzko uzzināju, ka formāts būs tāds, kā man der,” teic Teilors.

Viņa uzstāšanos jau atzinīgi novērtējuši vairāki rīmju cīņu dalībnieki.

”Lasīju, ka mani slavē citi dalībnieki, tas nozīmē, ka mani pamanīja un laikam viss izdevās tā, kā biju sagatavojies. Par to man prieks! Un veiksmi visiem, kuri piedalās šopiektdien!” tā Teilors.

Foto no Teilora privātā arhīva

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl