Komentāri
Teilore Svifta apsteidz Adeli, kļūstot par vislabāk apmaksāto mūziķi
Foto: EPA/ LETA

Izdevums Billboard paziņojis mūziķus, kuri pēdējo mēnešu laikā bijuši vislabāk apmaksāti. Amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta šajā topā apsteigusi tuvāko konkurenti britu dziedātāju Adeli.

Vislabāk apmaksāto mūziķu tops sastādīts, balstoties uz ieņēmumiem, kas gūti no koncertēšanas. Teilore Svifta, kuras 2015. gada albums 1989 ieguva arī prestižo Grammy balvu kā Gada albums un Labākais popmūzikas vokāla albums, nav gulējusi uz lauriem, bet turpinājusi albumam veltīto pasaules koncerttūri. Pērnā gada laikā dziedātāja ar koncertiem vien nopelnījusi 73,5 miljonus ASV dolāru. Tikmēr Adele ”iekasējusi” 20,5 miljonus ASV dolāru.

Starp vairāk pelnošākajiem mūziķiem ir roka leģendas The Rolling Stones, Eds Šīrans, īru rokgrupa U2.

Galerijā uzzini vairāk par to, kuri ir pasaules vislabāk apmaksātie mūziķi! Ieņēmumi norādīti ASV dolāros.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl