7 komentāri
”Tas jau bija saskaņots ar pašu Sandru.” Andris Brīnums atklāj aizgājējas vēlēšanos par ”Duets Sandra” nākotni

Divus mēnešus pēc solistes Sandras Brīnumas nāves aktīvu koncertdarbību atsākusi blice ”Duets Sandra”. Kamēr daļa Latvijas grupas, kuras sastāvā nu Andrim Brīnumam pievienojies Andris Roga, atgriešanos sveic ar sajūsmu, otra puse pārmet Sandras dzīvesbiedram Andrim slavas kaldināšanu uz aizgājējas rēķina. Andris vērsās pie Skaties.lv, lai pieliktu punktu nelabvēļu runām.

Kā Skaties.lv atklāj Andris, atgriežoties uz skatuves pēc sievas nāves, viņš turpina saņemt neskaitāmus pārmetumus no klausītājiem, kuri uzskata, ka mākslinieki nedrīkst turpināt koncertēt, izmantojot aizgājējas Sandras vārdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Andris ar Skaties.lv starpniecību vēlas uzsvērt – nosaukumus netiks mainīts.

Andris atguvies arī privātās dzīves ziņā – par viņa jaunajām attiecībām lasi šeit.

“”Duets Sandra” paliks. Daudzām grupām pasaulē un Latvijā ir mainījušies solisti, bet grupas nosaukums nav mainīts. Ja nomainītu nosaukumu, tad mūs neviens nepazītu, un viss būtu jāsāk no jauna.

Bet nekas jau nav mainījies. Dziesmas paliek tās pašas, stils tas pats. Ja nomainītu nosaukumu, tad tik un tā iekavās būtu jāraksta un jāpaskaidro ka tas ir tas pats vecais labais “Duets Sandra”, un tas būtu diezgan muļķīgi,” skaidro Andris.

Foto: ”Duets Sandra” cauri laikiem

Ir vēl kāds svarīgs aspekts, kas neļauj mainīt apvienības vārdu.

“Nosaukumu nemainu arī aiz cieņas pret Sandru. Viņai, vēl dzīvai esot, tas viss tika saskaņots un izrunāts, un viņa ļoti priecājās, ka Andris Roga ieņem viņas vietu.

Nosaukumu “Duets Sandra” izdomāju es, un man ir visas tiesības šo nosaukumu saglabāt vai mainīt. Nosaukums netiks mainīts, jo tas jau bija saskaņots ar pašu Sandru un, lūdzu, cienīsim Sandras izvēli,” tā Andris.

Mākslinieks apstiprina – tieši pati Sandra bijusi tā, kura izteikusi vēlēšanos, lai nosaukumus pēc viņas aiziešanas turpina nest viņas vārdu. Saprotošākie fani par šo faktu tikai priecājas – lieliskā Sandra turpina dzīvot līdz ar ”Duets Sandra”, lai arī viņas pašas uz skatuves vairs nav.

“Cerams ka tagad vienreiz beigsies spekulācijas par šo tēmu,” nopūšas Andris.

Vai jau dzirdēji, kā skan ”Duets Sandra” pēc atgriešanās? Tuvākie koncerti 21. aprīlī klubā ”Pūce” Vecrīgā, 22. aprīlī krodziņā ”Jautrais Briedis” Rīgā, bet 30. aprīlī Jelgavas kultūras namā.

TOP komentāri

 • MO
  +3 +3 0

  MO

  Nu ko var spriedelēt? Pieņemiet tak jūs to faktu un liekat mierā cilvēku. Ja nepatīk tad neklausies. Ka tik kautko riebīgu pateikt.
 • Dina
  +3 +3 0

  Dina

  Super! Man arī patīk, ka tiek saglabāts Sandras vārds. Ja būtu Duets Andris tagad, tas vot būtu necienīgi!
 • Feja
  +2 +2 0

  Feja

  Ja Sandra to gribēja, tā tam jābūt, mūsu diskusijām te nav vietas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl