4 komentāri
Tas ir izlemts un vairs nav apstrīdams! Skandalozais video ar kailo Kombuļu Inesi tiks publiskots
Privātais arhīvs

Dziedātāja un video sveicienu operatore Kombuļu Inese paziņojusi, ka vērsīsies tiesā, ja kolēģis Sandis Kiops neizdzēsīs piecus gadus veco neķītro video, kurā viņa redzama kaila. Kiops ir apdomājies un ziņo, ka paliek pie sava – 14. oktobrī skandalozais video tiks nodots tautas vērtējumam pilnā garumā.

Pēc Kiopa paziņojuma par to, ka piecus gadus vecas, reibumā filmētas pikantas ainas ar Kombuļu Inesi oktobrī tiks nodotas visas tautas vērtējumam kā dziesmas ”Dziļāk vēl” klips māksliniece izlēma neklusēt.

Inese ar Skaties.lv starpniecību uzstādīja Kiopam ultimātu – vai nu vecais materiāls tiek izdzēsts, vai arī viņa vēršas tiesā.

VIDEO FILMĒTS PRIVĀTI UN PĒC ALKOHOLA LIETOŠANAS! LASI TE!

Inese vērsusies arī personīgi pie Kiopa, aicinot video izdzēst, kamēr nav par vēlu. Mūziķis ziņo, ka viņu nebiedē tiesu darbi – piecus gadus vecais video ar kailo Inesi jau 14. oktobrī tiks atrādīts sabiedrībai kā ”Dziļāk vēl” klips.

””Dziļāk vēl” klips iznāks tā, kā ir plānots, un ainas ar Inesi netiks izņemtas no klipa. Kad Inese filmējās, tad viņa pati gribēja, lai šis klips taptu un nāktu gaismā,” Skaties.lv savu lēmumu zināmu dara Kiops.

Mūziķis atklāj, ka Inese pieprasījusi, lai viņš jau tagad izņem klipa treileri no ”YouTube”, bet pēc tam izdzēš pilno video.

TREILERIS APSKATĀMS TE!

Kiops kategoriski atteicies to darīt. ”Es savas domas nemainīšu! Šovbiznesā atpakaļgaitas nav! Pateicu, lai viņa mani vairs netraucē ar šādu prasību,” par Ineses draudiem nesatraucas Kiops.

Jau 14. oktobrī ieplānots pirmo reizi publikai atrādīt visu ”Dziļāk vēl” video, kurā būs redzamas arī skandalozās ainas ar kailo Inesi. Visi ir laipni aicināti ierasties naktsklubā ”9. vilnis”, lai kā pirmie novērtētu klipu, kas jau tagad radījis skandālu.

TOP komentāri

 • Aija
  +2 +1 -1

  Aija

  nu kkads vel-,,filmets privati,,!!!!???tak liels skaits cilveku,tai skaita berni to maucibu redzeja!pashu to slampu iesudzet,traumeeja un uzdzina vemienu visiem,kas tur pret savu gribu bij liecinieki
 • Larisa Rudzroga
  +2 +1 -1

  Larisa Rudzroga

  Abi viena maisa bazami... Pati vainiga... Ko domaja, kad uz to izgaja? Bumerangs vienmer atgriezas...
 • Cilveks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl