Tapusi pirmā latviešu 3D filma

Komentāri

Šovakar, 29. decembrī, pirmizrādi piedzīvos filma, kurai jau ir nodrošināta vieta pašmāju kino vēsturē.

Filma Rīga 2041 ir pirmais pilnmetrāžas darbs, kas Latvijā tapis trīsdimensiju formātā. Lai arī pasaulē lielākā daļa filmu joprojām tiek radītas tradicionālajā formātā, 3D un speciālās brilles tās vērošanai nodrošina lielāku klātbūtnes sajūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmas veidotāju iecere bija parādīt Rīgu nākotnē – 2041.gadā. Šī ir simboliska skaitļu spēle, jo projekts, tapis Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros.

“Savā ziņā tas jau ir eksperiments, ko tad ar mazu budžetu varam izdarīt,” stāsta filmas Rīga 2041 mākslinieciskā vadītāja Astra Zoldnere.

Savukārt filmas Rīga 2041 līdzrežisors Didzis Eglītis atklāj: “Tajā 41 gadā man būs ļoti interesanti to paskatīties, pasmieties, kā mēs to visu domājām. Līdz ar to, jo vairāk nepareizas lietas, smieklīgākas, jo labāk…”

Filma plašākai publikai tiks demonstrēta janvārī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl