12 komentāri
Tālbraucējs negaidīti pametis ”Netīro deju” smukulīti Laumu; meiteni mierina jauns sirdsāķītis
Privātais arhīvs

”Netīro deju” smukulīte Lauma Anšmite gada sākumā atklāja skaistu stāstu – Jaungada svinībās viņa bija uzsākusi attiecības ar 10 gadus vecāku tālbraucēju. Abu mīla uzliesmoja ātri un spēcīgi, taču nu stāstam pienācis gals.

Kā Skaties.lv atklāj skaistā Lauma, viņai šis pavasaris ir iedvesmas un enerģijas pilns, un viņas spēka un prieka avots ikdienā ir kāds īpašs cilvēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man šobrīd līdzās ir cilvēks, kas ir ļoti liels motivātors man pašai. Katru dienu iedvesmo. Tas viņa mīļums un patiesums, kas nāk no šī cilvēka, neļauj man nolaist rokas. Un liek noticēt sev, ka, ja kaut ko grib, cilvēks var panākt un sasniegt visu,” Skaties.lv stāsta Lauma.

Viņa gan uzreiz vēlas viest skaidrību – nav runa par puisi, kurš ar viņu bija gada sākumā.

Cik skaisti sākās Laumas un tālbraucēja stāsts, lasi te!

“Šis cilvēks nav Andris, ar kuru jau kādu laiku esam pašķīrušies un nedzīvojam kopā,” atklāj Lauma.

Foto: skaistā Lauma

Šķiršanās detaļas un plašāku stāstu par jauno mīlestību Lauma gan vēl nevēlas publicēt – visi notikumi vēl esot nesenā pagātnē, tāpēc neesot, ko kaisīt sāli uz atvērtām brūcēm.

Vienīgi meitene piebilst, ka šķiršanās iniciators bijis nu jau bijušais mīļotais Andris. “Negribu teikt, ka viņš bija vainīgs, bet tas bija viņa lēmums. Lai viņš izstāsta, kas par iemeslu,” noslēpumaina ir Lauma.

Skaties.lv vērsās pie Andra, lai noskaidrotu, kas par iemeslu, lai pamestu tik skaistu meiteni, taču tālbraucējs pagaidām no komentāriem ir atturējies.

Lauma gan Skaties.lv atklāj, ka ar viņu pēc šķiršanās viss ir kārtībā – blakus ir cilvēks, ar ko parunāties, tā ka Andrim vien atliek nožēlot izdarīto.

“Nenosodu viņu ne par ko… Biju laimīga, bet vai patiesi laimīga? Šķiet ka ne…” uz piedzīvoto atskatās Lauma.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl