45 komentāri
”Tā ir ņirgāšanās, jūtos izmantota!” Kombuļu Inese gatava vērsties tiesā par piecus gadus veca neķītra video publiskošanu
Privātais arhīvs

Nupat publicēts pirmais ieskats mūziķa Sanda Kiopa klipā dziesmai ”Dziļāk vēl”. Tajā redzami arī piecus gadus veci kadri ar kailu Kombuļu Inesi. Uzzinot, ka mūziķis gatavojas publiskot video no šīs senās ālēšanās, Inese Skaties.lv paziņo, – ja Kiops bez viņas atļaujas tiešām publiskos šos kadrus, viņa vērsīsies pie likumsargiem.

29. augustā Kiops nāca klajā ar vēsti, ka beidzot gatavs publiskot savu ”Dziļāk vēl” klipu. Mūziķis publiskoja pirmo ieskatu video, un tajā redzami arī kadri ar pavisam kailas Kombuļu Ineses deju Rīgas centrā. MATERIĀLS APSKATĀMS ŠEIT.

Kā Skaties.lv atklāj Inese, viņa ir gatava darīt visu, lai nepieļautu pirms pieciem gadiem safilmēto kadru publiskošanu. Laikā, kad tas tapis, abi bijuši iereibuši un vienkārši jokojušies, nav bijis nekādas vienošanās par to, ka šīs darbības tiks filmētas un pēc tam izmantotas komerciālos nolūkos.

”Toreiz, kad tas viss notika, Kiops ne ar vienu neko nebija saskaņojis. Ne man ar viņu bija noslēgts kāds līgums, ne kas. Arī filmēšana Rīgas centrā netika saskaņota ar nekādām instancēm.

Tieši man par to pēc tam bija jāatbild tiesas priekšā. Dabūju samaksāt sodu par mazo huligānismu, toreiz tie bija 60 latu,” galvassāpes, ko jau sagādājusi filmēšana, atceras Inese. Māksliniece naudiņu godprātīgi samaksājusi un uzskatījusi, ka ar to arī viss beidzies. Tāpēc fakts, ka materiāls pēc pieciem gadiem atkal tiks celts gaisā Kiopa peļņas nolūkos, viņai esot šoks.

“Ir pagājis tik ilgs laiks! Viņš vienkārši ņirgājas par mani! Teikšu godīgi – esmu pamatīgā šokā, ka viņš to gatavojas publicēt un daļu jau publicējis.

Nekad neesmu devusi atļauju to publicēt. Uzskatu, ka, ja Kiops grib publicēt materiālu, kur es esmu nofilmēta kaila, viņam vajadzīgs oficiāls līgums ar mani. Bet šāda līguma nav. Es viņam neesmu devusi atļauju to publicēt. Tāpēc pieprasu, lai viņš no sava klipa izņem kadrus ar mani,” paziņo Inese.

Māksliniece neslēpj – pirms nelaimīgo kadru filmēšanas abi iedzēruši, un filmēšanās bijusi vienkārši draudzīga māžošanās. Pat ļaunākajos murgos Inesei nav rādījies, ka Kiops pēc pieciem gadiem ar šo video plānos pelnīt sev naudu.

Viņa aicina kolēģi nākt pie prāta, citādi Inese vērsīsies pie juristiem un Kiopam draud tiesāšanās par privātu video izmantošanu komerciālos nolūkos bez nofilmētās personas atļaujas.

Inese pa šiem pieciem gadiem ir mainījusies un uzskata, ka mainīties uz labo pusi pienāktos arī Kiopam.

“Cik zinu, arī Kiopa dzīve pa šo laiku mainījusies uz normālo pusi. Aicinu viņu pie tā turēties un nebojāt dzīvi arī citiem. Es vairs neesmu tā, kas šajā video. Tā ir ņirgāšanās, jūtos izmantota.

Dziesma pati par sevi nav slikta – kāpēc Sandis nevar tai uzfilmēt patiešām skaistu, mūsdienīgu video? Kāpēc jāpublisko šie vecie kadri un jāizņirgājas par mani?

Es sazvanījos ar Sandi par šo lietu, bet viņš pagaidām atsakās izņemt šo video. Publiski aicinu viņu apdomāties. Ja tas nenotiks, es būšu spiesta rīkoties. Šoreiz es neklusēšu,” Kiopu apdomāties aicina Inese.

TOP komentāri

 • ALENS DELONS
  +30 +26 -4

  ALENS DELONS

  MAZĀK DZERT VAJAG TAD VISS BŪS LABI. SIEVIETEI JĀKONTROLĒ SAVA RICĪBA.DOMĀJI KA ZVAIZGZNI NOKERI. PRASTA LAUKU SIEVA. NU TAGAD KAUNIES VAJADZEJA PAR TO LAIKUS DOMĀT. VIRIETIS PALIEK VIRIETIS JA KIOPU PAR TADU VAR SAUKT. ES VINU DĒVĒTU PAR NELIETI ATTIECĪBĀ PRET SIEVIETĒM.
 • :)
  +19 +15 -4

  :)

  izskatās, ka vienīgā problēma ir līguma trūkums - viss pārējais ir čikiniekā
 • kipars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl