Svetlana Leva lūdz fanu palīdzību – viņu ”noskauduši dēmoni”!

3 komentāri
Svetlana Leva lūdz fanu palīdzību – viņu ”noskauduši dēmoni”!
instagram.com/svetaloew

Balles ”Martas balle” patronese, šova ”Dejo ar zvaigzni” dalībniece Svetlana Leva vienmēr spējusi lepoties ar perfekti tievu, trenētu augumu. Nu sieviete pārsteigusi savus fanus, paziņojot, ka viņu noskauduši dēmoni un arī viņai parādījušies tauki uz vēderiņa un gurniem. Svetlana aicina sniegt padomus, kā atbrīvoties no mazajām tauku krātuvītēm.

Svetlana sociālajā tīklā ”Facebook”raksta, ka tiklīdz vienā no intervijām izteikusies par to, ka nepieņemas svarā un viņas ķermeņa masa jau daudzus gadus ir nemainīga, tā liekais svars bijis klāt kā likts.

Sabiedrībā zināmā persona uzskata, ka liekais svars, “noenkurojies” uz gurniem, un vēdera, bet viņa par to nekaunas.

Foto: Personīgais arhīvs

“Ķermenis, gadiem ejot, mainās ikvienam un tas ir tikai mūsu pašu ziņā uzturēt to formā, būt laimīgiem savā ādā. Man nav kauns publiskot bildes, kurās neesmu perfekta,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Svetlana.

Sieviete aicina atbalstītājus ieteikt, kā atbrīvoties no mazajām tauku krātuvītēm un vēl pajoko, ka viņai rezultāts vajadzīgs pāris dienu laikā vai vismaz līdz Jaunajam gadam.

Ieraksta komentāros Svetlana saņem padomus svara zaudēšanā, viņai der viss, kas neliek ierobežot ēšanu un kas neaizliedz reizi pa reizei nobaudīt glāzi vīna.

Svetlana ikdienā ēd salātus un zivis, organismam neprasās kartupeļi un gaļa.Viņa reizi gadā apmeklē kādu no ātro ēstuvju restorāniem un nobauda burgeru. Vasarā sieviete nespēj dzīvot bez mellenēm, tāpat viņa dievina dažādus makaronu ēdienus.

“Apzinos, lai zaudētu trīs liekos kilogramus man jāsporto vismaz trīsdesmit minūtes dienā. Bez izņēmuma. Esmu nolēmusi četras reizes dienā doties peldēt. Uzskatu, ja peldēšu katrā reizē piecpadsmit minūtes liekais svars izzudīs,” pārliecinoši saka Svetlana.

Svetlana piebilst, ka, piedaloties šovā ”Dejo ar zvaigzni”, viņa zaudēja sešus kilogramus liekā svara. Katru dienu tika dejotas piecas stundas.

Kāds ir tavs svara zaudēšanas ieteikums?

3 komentāri