Sveiciens Zinību dienā! Sūta seksīgā skolotāja Sintija…

19 komentāri
Sveiciens Zinību dienā! Sūta seksīgā skolotāja Sintija…
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Simpātiskā studente un uzņēmēja Sintija Goba neslēpj, – viņai patīk gozēties kameru priekšā. Septembrī blondā skaistule kļuvusi par TV6 mēneša meiteni.

Cītīgākie TV skatītāji 28 gadus veco Sintiju Gobu atpazīs pēc dalības LNT šovā ”Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā” pērnruden, bet pirms tam viņa iekļuvusi starp 20 daiļavām, kas jauno aktrišu konkursā cīnījās par lomu TV3 seriālā ”Viņas melo labāk”.

”Nesen pa TV rādīja reklāmu, kurā tiku parādīta veselas divas sekundes,” par nesenāko projektu, kurā filmējusies, ar smaidu stāsta Sintija.

Filmēties viņai patiešām patīk: ”Ņemiet mani filmēties, jo man ļoti patīk šī padarīšana – gozēties kameru priekšā! Jau bērnībā stāvēju spoguļa priekšā un tēloju, ka vadu raidījumus. Tas vienmēr bijis mans sapnis, tāpēc arī piedalos šajos avantūriskajos pasākumos.”

Visu septembri skaistā rīdziniece sveicinās kanālā TV6. Draiskais klipiņš tapa augusta pēdējās dienās.

”Mana loma bija būt seksīgajai skolotājai, kura bērniem pasniedz pēcstundas. Uz pēcstundām ir ne tikai viens vai divi bērni, bet vesela rinda. Un mācīties nāk arī viņu tēti,” videoklipa sižetu koķeti atstāsta Sintija.

”Man astoņgadīgiem bērniem bija jārāda savs dekoltē,” smejas Sintija un turpina jau nopietni: ”Bija forši! Filmēšana notika Franču licejā. Mani sakrāsoja, saģērba, man ļoti patika. Tiesa, bija jocīgi tēlot skolotāju, kad patiesībā pati esmu studente.”

Video: Sintija seksīgās skolotājas lomā

Vēl Sintijai patīk braukt ar motociklu. ”Man pašai ir savs – ”Yamaha Fazer” sudraba krāsā. Kamēr vasara un labs laiks, braukājos apkārt,” palielās TV6 septembra meitene.

Tāpat viņas sirdslieta ir dejošana, īpaši – vēderdejas, kā arī ekstrēmie sporta veidi. ”Man noteikti patīk lekt, lidot, peldēt utt.” teic Sintija.
19 komentāri