Sus Dungo aicina uz Rānda Loul koncertu kultūras telpā 3 Māsas

0 Komentāru
Sus Dungo aicina uz Rānda Loul koncertu kultūras telpā 3 Māsas
Publicitātes foto

Meiteņu “indie-folk” grupa Sus Dungo 15. novembrī ar rudenīgu noskaņu koncertu uzstāsies jaunajā kultūras telpā 3 Māsas, kur izpildīs arī dziesmas no gaidāmā albuma.

Koncertprogrammā paredzēta ne tikai mūzika, bet arī dzejiskas performances, kas saistītas ar jūru, liedagu un rudeni, informē kultūras telpas 3 Māsas pārstāve Egija Silāre.

”Rānda Loul” tulkojumā no līvu valodas nozīmē ”liedaga dziesma”. Šis ir stāsts par redzējumiem, atmiņām un notikumiem vietā, kur sastopas debesis ar zemi, ūdeni un uguni, saulei nogrimstot, lai atkal uzaustu. Vietā, kur sastopas bezgalīgais ar mūžīgo, nepastāvīgais ar izzūdošo, kur upes ieplūst un laivas aizplūst, kur cilvēki satiekas un izšķiras, kur pazūd, lai atrastos, kur sastopam sevi pašu. Līdzīga noskaņa gaidāma arī koncertā kultūras telpā 3 Māsas.

Koncerta skanējumu papildinās arī citādākas skaņas. Sus Dungo šobrīd aktīvi strādā pie topošā albuma, un koncertā būs iespēja dzirdēt arī dažus no gaidāmā albuma skaņdarbiem.

Biļetes uz grupa Sus Dungo koncertu kultūras telpā 3 Māsas 15. novembrī plkst. 20.00 iespējams iegādāties  Biļešu paradīze kasēs un bilesuparadize.lv. Vairāk par Sus Dungo: susdungo.lv un facebook.com/susdungo.

0 Komentāru