5 komentāri

Piektdienas, 30. septembra, vakarā megapopulārajā krievu šovā Golos spēkus izmēģināja vēl viens censonis no Latvijas – rīdzinieks Jegors Kovaikovs. Lai arī puisim neizdevās tikt tālāk, žūrija pauda neviltotu sajūsmu par viņa ģitārspēli.

Žūrija četru krievu estrādes grandu sastāvā joprojām turpina atlasīt dalībniekus, kuri to pašu grandu vadībā turpinās dalību šovā un, regulāri cīnoties savā starpā, galu galā iegūs sezonas labākās balss titulu.

No Latvijas šovā jau iekluvusi Aminata, bet šoreiz laimi izmēģināja Jegors. Puisis kāpa uz skatuves ar ģitāru rokās, lai izpildītu visiem zināmo Bambolelo.

Diemžēl Jegoram neizdevās izpelnīties neviena žūrijas locekļa simpātijas un tikt pie uzaicinājuma turpināt dalību šovā.

Tiesa, puisis izpelnījās pubikas ovācijas, komplimentus par lielisko ģitārspēli un žūrijas loceklis Leonīds Agutins personīgi uzkāpa uz skatuves, lai paspiestu roku talantīgajam ģitāristam. Puiša ģitāristu talants sajūsmināja krievu zvaigznes, taču diemžēl ar to nepietika – šajā spēlē svarīga ir balss.

Tomēr Jegors pameta zāli kā uzvarētājs – skatītāju ovāciju un žūrijas komplimentu pavadīts.

Lai arī Jegora vārds var likties ne tik plaši pazīstams, Latvijas šovbiznesā puisis darbojas jau labu laiku. Puisis zināms kā izcils ģitāras virtuozs un koncertējis kopā ar tādām zvaigznēm kā grupu PeR un Mariju Naumovu.

VIDEO

TOP komentāri

  • un
    +2 +2 0

    un

    tas ir atkal kaut kas tāds ,ko nespes saprast tie ,kas dzied uz bāra letām ,....jā daudz talantu kluso ir latvijā ,bet uzpeld ,kaut kādi ...eh..labs puisis
  • ...
  • Lucija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl