”Summa, ko aizņēmos, ir divkāršojusies!” Violeta nespēj tikt ārā no ”ātro kredītu” jūga

56 komentāri
”Summa, ko aizņēmos, ir divkāršojusies!” Violeta nespēj tikt ārā no ”ātro kredītu” jūga
Privātais arhīvs

Latvijas šovu zvaigzne Violeta Stepanova šovasar melnu muti strādā noliktavā Dānijā, taču viņas parāds ”ātro kredītu” kantoriem turpina augt. Sarunā ar Skaties.lv daiļava atklāj, – kopš atdodamā summa ir dubultojusies, viņa pārtraukusi maksāt un domāt par šo parādu, paļaujoties uz laiku, kas visu sakārtos.

Kā Skaties.lv atklāj Violeta, viņai vasara paiet, intensīvi strādājot, ”Darbs – mājas. Darbs – mājas. Piecas dienas strādāju Kopenhāgenā, divas pa mājām.

Gribu riktīgi nostrādāt jūliju un tad atkal nopietni pievērsties mācībām,” Skaties.lv no Dānijas ziņo Violeta. Meitene atklāj, ka vasarā rosās turpat, kur iepriekš – noliktavā.

Tiesa, lai arī strādāts tiek daudz, ar to nepietiks, lai Violeta atdotu pamatīgo summu, ko viņa parādā “ātro kredītu” izsniedzējiem. Tā turpina pieaugt ātrāk, nekā šovu zvaigzne spēj pelnīt.

”Atmaksāt šos kredītus nav iespējams. Kad sākšu strādāt kārtīgā darbā, tad sākšu apmaksāt kredītus. Summa, ko aizņēmos, ir jau divkāršojusies,” stāsta Violeta.

Foto: kas par daiļavu!

FANI PIEDĀVĀJUŠI APMAKSĀT ŠO SUMMU! LASI ŠEIT!

Smukā blondīne neslēpj, ka apzinoties to, ka šobrīd tāpat nespēj visu atmaksāt, cenšas vispār nedomāt par aizņēmumu un pat nav iedziļinājusies tajā, cik strauji šobrīd aug summa, kas reiz jāatdod.

Violeta

Violeta

“Man pietiek sirmo matu uz galvas. Sākšu to pētīt tad, kad varēšu kaut ko ieguldīt, lai ātrāk sāktos kredītu apmaksa. Zinu, ka kopumā būs jau ap trim tūkstošiem plus mīnus. No tiem plus mīnus pusotrs tūkstotis ir iekrātie procenti,” neiespringt par lietu, ko nevar mainīt, cenšas zvaigzne.

Viņa ir pārliecināta, ka viss galu galā kaut kā nokārtosies un kredīts reiz gaisīs. Kā smej šovu zvaigzne, pašnāvību viņa kredītu dēļ netaisīs.

”Nekas, izķepurošos. Viss, kas nāk, tas nāk ar gaidīšanu un pacietību,” labajam tic Violeta.

Kā Skaties.lv jau atklājusi zvaigzne, parādu veido kopā četri vai pieci neapdomīgi paņemti aizdevumi “ātro kredītu” kantoros.

“Neapdomīgi aizņēmos, domājot, ka ātri atdošu, bet nekā,” tā Violeta.

Foto: Violetas gaitas TV šovos

VIDEO