Komentāri

Šodien, 12. decembrī, klubā Nabaklab pirmoreiz Rīgā ar koncertu viesosies rokgrupa Stoned Jesus no Ukrainas.

Grupa Stoned Jesus dibināta 2009. gadā Kijevā Ukrainā. Stoned Jesus skanējums pielīdzināms stoner rock un agrīnajam doom metal, raisot asociācijas ar agrīno Black Sabbath vai vēlāko gadu Electric Wizzard daiļradi.

Grupas kontā divi pilna garuna albumi – First Communion (2010) un Seven Thunders Roar (2012).

Grupas koncertu Rīgā ievadīs pašmāju progresīvā roka grupa Omerta un sludge metal apvienība Diseim.

Instrumentālais progresīvās rokmūzikas trio Omertà no Rīgas plašākai publikai sevi pieteica 2013. gada pavasarī. Rokmūzika mūsdienīgā, smagnējā skanējumā. Sajūtas melodijās un ritmā, enerģiska un izjusta bungu spēle, spēcīgs basa pavadījums, agresīvi ģitāras rifi – muzikāls pārdzīvojums katrā detaļā, tomēr atceroties, ka viss ģeniālais ir vienkāršs. Grupa pieteikusi sevi ar kvalitāti un enerģiju koncertos – iesildot Indygo koncertzālē Palladium, koncertējot klubos, kā arī festivālā LMT Summer Sound 2013. gadā. Grupa ieguvusi portāla Alternative.lv gada balvu par straujāko izaugsmi, debijas albumu paredzēts izdot nākamgad.

Sludge metal grupa Diseim dibināta Rīgā 2009. gadā, kad muzikālās idejas un spēkus apvienoja Imants Vovers (Grindmaster Dead, Skyforger) un Dmitrijs Bulavskis. 2012. gadā grupas debijas albumu Holy Wrath izdevusi amerikāņu mūzikas izdevniecība Abyss Records.

Par noskaņu mūziku gādās DJ Tanheizers (Radio Naba). Koncerta sākums 21.00, biļetes iepriekšpārdošanā internetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl