Stings, glābjot savu izrādi no zaudējumiem, pievienosies aktieru sastāvam

Komentāri
Stings, glābjot savu izrādi no zaudējumiem, pievienosies aktieru sastāvam
Foto: Reuters/ Scanpix

Britu dziedātājs Stings nākammēnes pievienosies sava Brodvejas mūzikla The Last Ship jeb Pēdējais kuģis aktieru sastāvam, lai piesaistītu publiku izrādei, kas pagaidām nes tikai zaudējumus.

Stings izrādē, kurai ir sacerējis mūziku, piedalīsies no 9. decembra līdz 10. janvārim. Katru nedēļu tiek izrādītas astoņas izrādes. Mūzikla uzvešana izmaksāja 15 miljonus ASV dolāru (12 miljonus eiro). Tās zaudējumi ik nedēļu ir 75 000 dolāru (60 380 eiro), liecina veidotāju aprēķini.

Mūzikls balstīts uz Stinga piedzīvoto, bērnībā dzīvojot kuģu būvētavas tuvumā Ņūkāslā. Mūzikls stāsta par vīrieti, kurš pamet dzimto ciemu un nākotni kuģubūvē, lai apceļotu pasauli. Viņš atgriežas mājās pēc 14 gadiem. Lai arī ciems ir ekonomiskās krīzes priekšā, tā iedzīvotāji nav zaudējuši dzīvesprieku.

63 gadus vecais mūziķis spēlēs kuģu būvētavas meistaru Džekiju Vaitu, ko līdz šim atveidojis britu aktieris Džimijs Neils. Tikmēr izrādes galvenais producents Džefrijs Sellers atklāja, ka cer iegūt prestižo Tony teātra balvu, par spīti tam, ka izrādes skatītāju atsaucība nav tik liela, kā cerēts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl