Stings, glābjot savu izrādi no zaudējumiem, pievienosies aktieru sastāvam

0 Komentāru
Stings, glābjot savu izrādi no zaudējumiem, pievienosies aktieru sastāvam
Foto: Reuters/ Scanpix

Britu dziedātājs Stings nākammēnes pievienosies sava Brodvejas mūzikla The Last Ship jeb Pēdējais kuģis aktieru sastāvam, lai piesaistītu publiku izrādei, kas pagaidām nes tikai zaudējumus.

Stings izrādē, kurai ir sacerējis mūziku, piedalīsies no 9. decembra līdz 10. janvārim. Katru nedēļu tiek izrādītas astoņas izrādes. Mūzikla uzvešana izmaksāja 15 miljonus ASV dolāru (12 miljonus eiro). Tās zaudējumi ik nedēļu ir 75 000 dolāru (60 380 eiro), liecina veidotāju aprēķini.

Mūzikls balstīts uz Stinga piedzīvoto, bērnībā dzīvojot kuģu būvētavas tuvumā Ņūkāslā. Mūzikls stāsta par vīrieti, kurš pamet dzimto ciemu un nākotni kuģubūvē, lai apceļotu pasauli. Viņš atgriežas mājās pēc 14 gadiem. Lai arī ciems ir ekonomiskās krīzes priekšā, tā iedzīvotāji nav zaudējuši dzīvesprieku.

63 gadus vecais mūziķis spēlēs kuģu būvētavas meistaru Džekiju Vaitu, ko līdz šim atveidojis britu aktieris Džimijs Neils. Tikmēr izrādes galvenais producents Džefrijs Sellers atklāja, ka cer iegūt prestižo Tony teātra balvu, par spīti tam, ka izrādes skatītāju atsaucība nav tik liela, kā cerēts.

0 Komentāru