Stila vēstniece Olīvija Palermo demonstrē MAX&Co saulesbrilles

1 komentārs
Stila vēstniece Olīvija Palermo demonstrē MAX&Co saulesbrilles
Publicitātes foto

Viena no pasaules apbrīnotākajām ielas stila zvaigznēm Olīvija Palermo (Olivia Palermo) pielaikojusi MAX&Co 2015. gada pavasara/vasaras saulesbriļļu un optisko briļļu ietvaru kolekciju.

Olīvija Palermo demonstrē modernas-retro saulesbrilles kaķa acs formā, ko iedvesmojušas Džeksona Poloka (Jackson Pollock) abstraktās gleznošanas tehnikas, kas saulesbrillēs izpaužas kā spilgtas krāsu šaltis uz briļļu kājiņām. Modeli papildina opāla balts acetāta briļļu rāmis un izmeklētas spoguļa lēcas.

Otrs kampaņas imidžs piedāvā jaunākos optisko briļļu ietvarus – izsmalcinātu kaķa acs siluetu no balta acetāta ar spilgtām krāsu šaltīm uz briļļu kājiņām.

Eleganti, jautri un moderni. Jauno 2015. gada pavasara/vasaras MAX&Co. saulesbriļļu un optisko briļļu ietvaru kolekciju ražo un izplata Safilo Group, un tā veikalos būs pieejama no februāra.

Olīvija Palermo ir dzimusi Ņujorkā, viņa ir modes konsultante, stiliste, modele un redaktore, sadarbojas ar prestižākajiem starptautiskajiem modes izdevumiem un tiešsaistes vietnēm. Viņa ir starptautiski atzīta stila ikona, iedvesmojot visu vecumu un tautību sievietes ar savu blogu, kas saņēmis daudzus apbalvojumus.

1 komentārs