Sprūdža dienesta romāns noslēdzies ar kāzām

Komentāri
Sprūdža dienesta romāns noslēdzies ar kāzām
Foto: Ieva Lūka, LETA

Gada izskaņā, 27. decembrī, gredzenus mija bijušais vides un reģionālās attīstības ministrs, tagad uzņēmējs Edmunds Sprūdžs (34) un kādreizējā ministra Biroja vadītāja Kristīna Pelša (38), raksta žurnāls Privātā Dzīve. Jaunā sieva pieņēmusi vīra uzvārdu.

Kāzu diena starp Ziemassvētkiem un Jau gadu bijusi īpaša un ļoti skaista, pāris atklāj Privātajai Dzīvei. Gan laulību ceremonija, gan svinības notika Raiskuma muižā, kur pulcējās gandrīz simt lūgto viesu, bet par mūziku gādāja grupa Flame&Rolltones, kurā spēlē Edmunda brālis Valters Sprūdžs. ”Dejas nerima līdz pat rītam,” atklāj jaunā sieva.

Kopš pagājušā gada abi ir cēsinieki. Tur top un pavasarī durvis vērs ģimenes atpūtas, izglītības un radošās izcilības centrs Mazā Brīnumzeme – abu kopprojekts – cilvēku rokām radīta un izveidota reāla minipasaule mērogā 1:87. ”Tajā viss notiek kā dzīvē. Ir pilsētas un lauki, brauc automašīnas un vilcieni, dienu nomaina nakts, aug koki, puķes, zāle, ganās lopi, un savās ikdienas gaitās dodas cilvēki. Brīnumzemes ielās ir arī sastrēgumi, satiksmi regulē luksofori, vilcieni kursē pēc saraksta,” ieceri klāsta Kristīna.

Edmunds un Kristīna satikās 2011. gadā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā Edmunda ministrēšanas laikā, kad Kristīne tur sāka strādāt par viņa biroja vadītāju. Kā raksta Privātā Dzīve, tobrīd Edmunds Sprūdžs bija precējies ar Inesi Sprūdžu, un pāris gaidīja pasaulē abu pirmdzimtās. Dvīnītes Šarlote un Henriete piedzima 2010. gada 10. janvārī, bet tajā pašā gadā pāra laulība tika šķirta.

Arī Kristīnai šī nav pirmā laulība. Kristīne iepriekš bija precējusies ar Andri Pelšu, kurš bijis eksprezidenta Valda Zatlera ārlietu padomnieks, līdz 2012. gadam viņš pildīja Valsts prezidenta Andra Bērziņa ārlietu padomnieka pienākumus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl