Komentāri
”Splendid Palace” izrādīs Manhetenas īsfilmu festivāla labākās filmas
Kadrs no īsfilmas "Kleita no aizkariem". Publicitātes foto

3. un 4. oktobrī plkst. 19:00 kinoteātrī ”Splendid Palace” notiks starptautiskā Manhetenas īsfilmu festivāla (Manhattan Short, Ņujorka, ASV) 2014. gada konkursa finālistu programmas skate. Arī šogad rīdziniekiem būs iespēja noteikt festivāla uzvarētāju, piedaloties balsošanā.

Šogad filmu festivāla “Manhattan Short” fināla programmā – žanru, sižetu un varoņu daudzveidība – katrs skatītājs atradīs sev vistuvāko filmu. Daudzas no tām jau ir guvušas balvas prestižos kinofestivālos – Sundance, Tribeka, Berlīnē Toronto u.c. Režisoru meistarība, talantīgi scenāriji un stāstu universālums – tie ir faktori, kas apvieno 10 filmas finālistes no ASV, Lielbritānijas, Austrālijas, Francijas, Nīderlandes, Vācijas, Norvēģijas, Meksikas.

Skatītāji saņems balsošanas kartīti, kurā būs jāatzīmē tikai viena – labākā pēc katra domām filma. Šogad skatītāji varēs izvēlēties gan, viņaprāt, labāko filmu, gan arī izcilāko aktieri vai aktrisi. Rīgas skatītāju balsošanas rezultāti tiks nosūtīti uz Ņujorku, kur 5. oktobrī, saskaitot visas skatītāju balsis, tiks noteikts šī gada uzvarētājs.

2014. gada ”Manhattan Short” filmas finālistes:

  • “97%”, Ben Brand, Nīderlande
  • ”Noziedzība. Animācijas seriāls”/”Crime.The Animated Series”, Alix Lambert&Sam Chou, ASV
  • ”Uz tilta”/”On The Bridge”, Sameer Patel, Lielbritānija
  • ”Pārvietošana”/”Shift”, James Croke, Austrālija
  • ”Krišana”/”The Fall”, Andreas Thaulow, Norvēģija
  • ”Ieslēgts un izslēgts”/ ”On/Off”, Thierry Lorenzi, Francija
  • ”Dzīvā ēsma”/”La Carnada”, Josh Soskin, Meksika
  • ”Kleita no aizkariem”/ ”Mend And Make Do”, Bexie Bush, Lielbritānija
  • ”Visdrosmīgākie”/ ”The Bravest.The Boldest”, Moon Molson, ASV
  • ”Degunradzis pilnā ātrumā”/”Rhino Full Throttle”, Eric Schmitt, Vācija

Pasākums notiek sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā, ”Wellton Centrum Hotel & Spa”, restorānu ”Yakuza Sushi & Asian Fusion”, restorānu ”Djadja Vaņa”.

Papildu informācija: manhattanshort.com

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl