Spīlbergs Bonda lomai izvēlētos Idrisu Elbu

Pievienot komentāru
Spīlbergs Bonda lomai izvēlētos Idrisu Elbu
EPA / AFP

Veiksmīgais Holivudas režisors atzinis, ka ir liels Bonda cienītājs un superaģenta lomā labprāt redzētu melnādainu aktieri. Viņa pirmā izvēle būtu Idriss Elba.

Sniedzot interviju BBC, 69 gadus vecais režisors atklāja, ka savulaik ļoti vēlējies režisēt Bonda filmas un piedāvājis savus pakalpojumus filmas veidotājiem, tomēr saņēmis atteikumu. Turklāt tas noticis pat divreiz. Spīlbergs smejoties norāda, ka septiņdesmitajos gados viņa piedāvājumu filmas veidotāji noraidīja, bet tagad viņu nolīgt vienkārši vairs nevar atļauties.

Tomēr, runājot par aktieri, kurš nākamais varētu kļūt par superaģentu, Spīlbergs sacīja, ka viņš šai lomai izvēlētos melnādainu britu aktieri, konkrēti – Idrisu Elbu.

AFP

AFP

Baumas par to, kurš varētu kļūt par nākamo Džeimsa Bonda lomas atveidotāju, virmo gaisā kopš brīža, kad par savu lēmumu atteikties no visslavenākā britu aģenta lomas paziņoja Daniels Kreigs. Satrp aktieriem, kuriem varētu piedāvāt 007 lomu, bez Idrisa Elbas izskanējuši gan Toma Hidlstona, gan Džeima Nortona vārdi.

Pats aktieris gan uzskata, ka ir par vecu lomai, kurā jāvaldzina sievietes, jādzer martini un jāvada superātri auto, norādot, ka tas vairāk piedienētu trīsdesmitgadniekiem, nevis viņam, kuram jau pāri četrdesmit. Neskatoties uz to, ka iespējamo Bonda atveidotāju saraksts te kļūst garāks, te atkal saīsinās, Elba šajā sarakstā atrodas visu laiku un tiek minēts kā viens no galvenajiem favorītiem. Viņa atbalstītāju pulkam nu pievienojies arī Stīvens Spīlbergs.

Idriss Elba – nākamais Džeimss Bonds?