27 komentāri
Šovu zvaigzne Aija apsver iespēju atteikties no Latvijas pilsonības, lai nav jāmaksā nodokļi
Privātais arhīvs

Šovu zvaigzne Aija Dembovska jau vairākus mēnešus dzīvo un strādā Nīderlandē, medijiem dziedot slavas dziesmas par to, cik labi šajā valstī var nopelnīt un ka nu viņa beidzot dzīvo kā cilvēks. Diemžēl darvas pilienu medus mucā piešāvušas ziņas, ka no rudens ārzemēs dzīvojošo tautiešu bankas kontu informācija tiks nodota VID. Aija gatava saraut visas saites ar dzimto zemi.

“Tas ir nopietni, ka VID reizi gada tiks sūtīts mans konta izraksts? Kas vēl tālāk būs? Mūs pat mierā neliek ārzemēs? Varbūt vēl mums būs Latvijai no šejienes jāmaksā tikai tāpēc, ka esam pilsoņi?

Tas ir par traku. Un tad vēl valdība brīnās, ka visi tik brauc prom – tas tak jau ir par traku. Mums ir savas dzīves, kurās, kā es uzskatu, VID nav tiesīgs jaukties iekšā.

Aija

Aija

Mēs Latvijā nedzīvojam, pie ārstiem neejam. Ar kādam tiesībām viņi taisās reizi gadā ielūkoties manā ārzemju kontā? Un, kas zina, ar laiku vēl pieprasīs sākt maksāt. Šo iemeslu dēļ vēl vairāk sāku domāt, ka uz Latviju neatgriezīšos.

Lielo satraukumu šovu zvaigznei radījusi ziņa, ka jau no rudens ārzemēs dzīvojošo tautiešu bankas kontu informācija tiks nodota VID, lai pasaulē veicinātu cīņu ar pārrobežu krāpšanu nodokļu jomā un novērstu izvairīšanos no nodokļu nomaksas.

AIJA NĪDERLANDĒ PELNA LIELU NAUDU. CIK? LASI ŠEIT!

”Kas būs tālāk? Mums būs vēl kaut kas jāmaksā? Un tad brīnās, ka cilvēki negrib atgriezties Latvijā. Jo tālāk, jo trakāk.

Mēs Latvijā nedzīvojam, mēs maksājam nodokļus te. Kāpēc Latvijai jāzina, cik saņemam? Tā jau visi brauc prom un neatgriežas. Šis novedīs pie tā, ka vēl pilsonību mainīs,” sašutusi ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzne.

Foto: apburošā Aija

Aija spriež, – ja tas tiešām tā notiks, arī viņa gatava atteikties no Latvijas pilsonības.

“Jā, esmu gatava pat uz to. Jo tas ir par traku. Es te maksāju nodokļus, un plus vēl Latvija uz kakla man taisās būt, tas ir pa traku.

Mēs te oficiāli strādājam un te nodokļus maksājam. Mums nekādas saistības ar Latviju nav un nevar būt. Tik tas, ka esam tur pilsoņi un viss,” niknuma pilna ir zvaigzne.

TOP komentāri

 • Ome
  +31 +25 -6

  Ome

  Pirmo reizi dzirdu par šo "zvaigzni". Kādā jomā ? Vai sarkano lukturu ielā ? Bet katrā gadījuma lai veicas darbos !!!
 • Marija S.
  +25 +20 -5

  Marija S.

  Daudzi bus dilemmas prieksa. Ari man atbrauca berni ar mazberniem no arzemem un uzsaka sarunas par to vai mazberniem nevajadzetu dubultpilsonibu sakartot. Beidzot nonacam pie kopejas vienosanas, kane. Si valsts vinus var vienigi likumigi aptirit. Vel jau Latvija nav izteikusi ne mazako velmi , lai vinas pilsonu berni butu Latvijas pilsoni. Vini ir aiznemti ar esoso kreslu un lidzeklu sadali. Manuprat tas nekad nebeigsies. Tad kad aptiriti bus vietejie tad kersies pie arzemniekiem. Kaut kur ta nauda ir janem! Berni kartos pilsonibas iegusanu sev arzemes.
 • kosmoss

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl