Edgars Toretto saka ardievas diētai! Šovmens kopā ar ģimeni Lieldienas svin Vācijā

1 komentārs
Edgars Toretto saka ardievas diētai! Šovmens kopā ar ģimeni Lieldienas svin Vācijā
FACEBOOK

Pasākumu vadītājs Edgars Toretto ar nepacietību gaidīja Lieldienas, jo viņa meitiņai Ebigeilai šīs ir pirmās, apzinātās Lieldienas, kurās mazulīte var piedalīties un visu baudīt. Šovmens ar sievu un bērniem svētkus šogad svin Vācijā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Edgars stāsta, ka svētkos ar ģimeni devušies uz Vāciju, lai svinētu kopā ar savu mammu un patēvu.

”Nožēloju seksa eksperta ēru, nožēloju, ka reiz viņa to visu lasīs. Gribu būt meitas ideāls.” Toretto par tēva lomu

”Parasti svētkus svinam ģimenes lokā, dodamies uz laukiem pie sievas Elzas vecākiem, vai uz Vāciju pie maniem. Svētki ir jāsvin ģimenes lokā, jo nekas nav būtiskāks par ģimeni,” tā Edgars.

Edgars ar sievu, meitu, dēlu un saviem vecākiem ņem īpašus, svētkiem izdekorētus groziņus un dodas meklēt olas, kuras Lieldienās sadējis zaķis.

Šovmenis Edgars Toretto atbalsta padēlu un uz dienu atgriežas skolas solā

”Ar patēvu jau no rīta izstaigājām mežiņu, pļavu un saslēpām olas, lai mazajiem būtu interesanti un prieks,” smejas Edgars.

Svētkos bērni saņems dāvanas. Dēls Aigars svētku izskaņā tiks pie jauniem ”bejiem”, jo viņš ir liels ”Beyblade” fans, toties Ebigeila ir liela vienradžu fane, tad nu mazulītei Lieldienu zaķis būs sarūpējis jaunu vienradzi.

”Kaujamies arī ar olām, kā jau to prasa tradīcijas. Tāpat arī ēdam olas ar sāli, lai nemelotu. Esmu novērojis, ka Aigaram patīk kauties ar olām, bet uz olu ēšanu viņš nav tik nasks. Zinu, vairumu kaujā sasisto olu nāksies apēst man,” smejas Edgars.

Lieldienās neiztikt arī bez šokolādes olām. Edgars ar šausmām aizdomājas par savu diētu un faktu, ka vecāku mājās ir tik daudz šokolādes olas.

”Man ļoti garšo šokolādes olas, nespēju atturēties, ardievu diēta,” joko Edgars.

Šovmens paziņo, ka svētku izskaņā viņš būs apēdis pusi no saldajām olām, atlikušās olas tiks bērniem.