6 komentāri
Sola frīstailu, bet beigās rīmi nolasa no telefona. Lucifers skaidro, kādēļ ”batla” laikā špikojis

Reperis Lucifers, pošoties uz ”Summer Rap Battle”, kas bija viņa pirmais iznāciens plašākas publikas priekšā, bija gatavs ”salauzt prātus” un solīja frīstailot. Tagad jaunais mūziķis skaidro, kādēļ uzstāšanās laikā tomēr repojis no pierakstiem.

Pagājušajā piektdienā, 2. jūnijā, Vecrīgas bārā ”Paldies Latiņam” sparīgi tika atklātas vasaras lielākās repa un hiphopa rīmju cīņas ”Summer Rap Battle”. Pasākuma laikā tika noskaidroti četri jaunie repa un hiphopa censoņi, kuri turpinās sacensties pusfinālā. Lai arī gatavojies bija nopietni, tomēr 20 gadus vecais rīdzinieks Leo Remezs, kurš repa aprindās zināms kā Lucifers, palika aiz strīpas.

“Es vairāk vēlos likt cilvēkiem paskatīties uz lietām citādāk. Tas arī varētu būt viens no aspektiem, kurus centīšos parādīt batla pirmajā raundā. Lai gan tas arī būs pēc sajūtām… Ir plānā nedaudz frīstailot,” pirms ”Summer Rap Battle” atklāšanas pauda jaunais reperis Lucifers.

Interviju ar jauno reperi Luciferu lasi šeit!

Tomēr piektdienas, 2. jūnija, vakarā viss nenotika, kā plānots.

”Ļoti pietrūka pārliecības par teksta zināšanu no galvas. Ņemot vērā, ka biju pēdējā pārī, izvēlējos ņemt palīgā pierakstus, lai nebūtu aizķeršanās un teksts tiešām noskanētu, kā bija plānots.

Frīstails izpalika tieši tā paša iemesla dēļ, kā arī gadās tās dienas, kad galva nogurusi un uz vietas izdomāt īsti nesanāk,” to, kādēļ solītais frīstails izpalicis, pēc uzstāšanās ”Summer Rap Battle” skaidro 20 gadus vecais reperis Lucifers.

Viņš gan akcentē, ka ”1 week preperation uz bīta un par tēmu ir ļoti piņķerīgs uzdevums. No otras puses – mums Latvijā battle reps ir tāds, kāds ir… Ļoti ceru, ka pie mums varētu notikt līdzīgs stāsts kā Kanādā ar KOTD”.

Lai arī reperim dalības ”Summer Rap Battle” noslēgusies, viņš neslēpj prieku par piedalīšanos un to, ka pasākumā saticis daudzus kolēģus.

”Iepriekš minēju, ka uzvara varētu paātrināt iesāktā projekta attīstību, bet izskatās, ka šāds iznākums pat bija labāks. Veiksmi #Y#B! Noteikti gribētu dzirdēt rīmes latviešu valodā.

Finālā viennozīmīgi redzu Teiloru. Ja turpinās, kā līdz šim, ir visas iespējas,” tā Lucifers.

Foto: “Summer Rap Battle” pirmā kārta

TOP komentāri

 • pro
  +5 +5 0

  pro

  Man šķiet galīgi garām šitā lasīšana no telefona, pat trešklasnieks nedēļas laikā var iemācīties dzejoli, kāpēc lai "pieredzējuši" reperi to nevarētu , galīgi garām visas tās atrunas
 • Peksis
  +3 +3 0

  Peksis

  īstam reperim netraucē ne uzstāšanās kārtas numurs ne nogurusi galva
 • Dusmīgs Skatītājs
  +1 +1 0

  Dusmīgs Skatītājs

  Kāpēc viņš saka ka ir "reperis" , ja pat tekstu nevar atcerēties. Tur jau ir tas āķis ka "repā" teksts ir jāmāk no galvas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl