Komentāri
Sokolovs pēc pēdējā fotoprojekta publicēšanas saniknojis tā modeles un saņem draudus
Foto: Aleksandrs Sokolovs

Aizvadītajā nedēļā kailfoto meistars, seksa raidījumu vadītājs Aleksandrs Sokolovs laida klajā savu šī gada skaistāko projektu – juteklisku fotosesiju, kurai dots nosaukums Pakļautā.

”Šodien notika kārtējais skandāls, kura epicentrā nokļuvu es. Tāpēc, lai nebūtu lieku spekulāciju, pastāstīšu, kā viss bija. Sarežģījums ir izveidojies starp mani un Paulu Freimani.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apmēram pirms nedēļas es sēdēju pie datora un gatavoju publikācijai mākslas projektu Submissive. Man Facebookā uzrakstīja Paula un paprasīja, vai vēl ir spēkā mans piedāvājums pafotografēt viņu.

Pirms neilga laikamēs bijām runājuši par to, ka varētu uztaisīt foršas bildes, kuras būtu reklāma gan viņai, gan man. Es atbildēju Paulai, ka vienīgais, kur es šobrīd varu viņu nofotografēt, ir šis mākslas projekts, kur meitenes ir sasietas ar lielu virvi.

Es nosūtīju viņai dažas jau apstrādātas bildes un mēs vienojāmies, ka fotografēsim viņu ar atklātu seju, bet tā, lai nevarētu redzēt ne krūtis, ne citas intīmas ķermeņa daļas. Tas mani pilnīgi apmierināja, jo bildes ar pārējām modelēm bija vairāk atklātas, bet ar apslēptām sejām.

Kad Paula atnāca uz fotosesiju, mēs sakumā kādas divas stundas runājam. Tik ilgi, jo nevarējām apstāties. Mums izveidojās ļoti labs kontakts. Tas bija pārsteigums, jo citas sportistes man stāstīja par Paulu ne visai labas lietas un es biju gatavs, ka fotosesija nenoritēs tik viegli.

Kad sākām fotografēties, es biju pārsteigts, cik viegli viņa jutās manā klātbūtnē kaila. Pat grūti bija noticēt, ka viņai tā ir pirmā kailfotosesija. Paula izskatījās fantastiski. Viņai tiešām ir tvirts un jauns ķermenis. Sievietēm skauž, bet puiši siekalojas. Viņa bija eļļaina un ar biezu virvi ap ķermeni. Mēs izmēģinājām daudz pozu un sižetu. Dažas bildes bija pieklājīgākas, bet dažas tomēr sanāca pārāk erotiskas, un mēs vienojāmies tās nekad nepublicēt.

Es biju ļoti pagodināts par to, ka savu pirmo kailfoto Paula taisīja tieši pie manis. Mums gāja tik jautri, ka bija sajūta, ka esam pazīstami jau ļoti sen. Pēc fotosesijas mēs atlasījām kādas piecas labākās bildes. Salīdzinājām Paulas bildes ar pārejām astoņām fotogrāfijām. Man uzreiz bija skaidrs, ka tieši Paulas bildes izskatīsies visiespaidīgāk. Laiks bija jau pāri vieniem naktī. Paulai pakaļ atbrauca draugs, bet es priecīgs aizgāju gulēt.

No rīta es ar jauniem spēkiem pieķēros Paulas bilžu apstrādei. Abas fotogrāfijas sanāca satriecošas! Nosūtīju arī viņai. Paula bija priecīga!

Kad bildes bija publicētas manā mājaslapā, es uzrakstīju nelielu stāstu un kopā ar labāko Paulas bildi ieliku to Facebookā. Paula arī apstiprināja tagu, lai links uz galeriju parādās viņas timeline.

Šis Facebook posts ātri palika ļoti populārs un mēs sakrājam apmēram 400 laiku un daudz komentāru. Paula arī komentēja, ka tā bija fantastiska pieredze un ka tās viņai ir visu laiku skaistākās bildes. Protams, žurnālisti no citiem portāliem, redzot tik foršu tandēmu – Sokolovs un Freimane, arī to pārpublicēja.

Es nekad neiebilstu pret publikācijām citos portālos un cenšos iet pretī žurnālistiem. Tāda sadarbība ir laba gan man, gan viņiem, neskatoties uz to, ka es nevaru lepoties ar superlabām attiecībām ar presi. Ik pa laikam par mani viņi arī raksta ne visai patīkamas lietas.

Pēc kāda laika sarakstījāmies ar Paulu, viņa minēja, ka daži cilvēki prasa, vai viņai ir tikai divas bildes vai vairākas. Vai es nevarētu uzrakstīt modeļu vārdus pie bildēm. Es atbildēju, ka šobrīd, kad bildes jau ir nopublicētas, tas vairs nav iespējams. Kā arī nebūtu labi atklāt vārdus modelēm, kuras fotografējās anonīmi. Bet tur arī ļoti vājredzīgam cilvēkam būtu viegli atšķirt, kur ir Paula un kur nav. Bija vēl divas modeles – vienai ļoi kuplas krūtis, bet otra ļoti tieva un smalka. Paula pat tuvu nav līdzīga ne vienai, ne otrai.

Problēmas sākās, kad Paula ieraudzīja rakstu Delfos. Virsrakstā bija viņas vārds un ilustratīva bilde ar citu meiteni. Nebija nekur minēts, ka Paula nav vienīgā šī projekta modele. Raksts bija pilns ar anonīmiem komentāriem, kuri slikti izteicās gan par Paulu, gan par citām modelēm, gan par mani.

Pēc publikācijas pagājušas jau vairākas dienas. Šorīt es ar izbrīnu ieraudzīju, ka Paula savā timeline rasta par to, ka es speciāli esmu radījis situāciju, lai viņu jauktu ar citām meitenēm, un ka esmu vainīgs tajā, ko Delfi par viņu provokatīvi uzrakstīja.

Man nav nekādu dusmu pret viņu. Es saprotu, ka Paulai tikko palika 20, viņa ir ļoti jauna sieviete un emocionālajā briedumā vēl nav gatava visām popularitātes sekām. Viņa tikai nesen kļuva zināma un ar lielu interesi un uzmanību lasa visu, ko internetā var sameklēt par sevi. Es viņu saprotu, jo pats arī esmu izgājis šo posmu.

Mani aizvaino, ka šobrīd sociālajos tīklos Paula aktīvi mēģina padarīt mani par vainīgo gan Delfu rakstā, gan anonīmajos komentāros. Mani aizvaino, ka viņa aicina citas meitenes uzmanīties no manis, jo par Paulu ir slikts raksts Delfos un viņu jauc ar citām sievietēm.

Pirms publicēšanas Paula redzēja gan citas bildes, gan savas. Ja viņa uzreiz pieminētu, ka grib, lai es kaut kā izceļu, kur ir viņa un kur ne, es, protams, izdomātu, kā to izdarīt. Bet pēc publikācijas, kad jau pagājusi diena… Es nevaru pagriezt laiku uz atpakaļ!

Es neplānoju reaģēt uz šo situāciju, bet, kad par mani jau sāk aktīvi rakstīt muļķības un kad nepazīstamie jaunieši man zvana ar draudiem, es tomēr negribu klusēt.

Paula ir talantīga sportiste. Bet stipram cilvēkam jābūt ne tikai fiziski stipram, bet arī garīgi. Paldies visiem, kuri mani atbalsta šajā situācija.

Paula nesaprot, ka ar šādu rīcību viņa ceļ sev skandālistes slavu. Tagad vairāki viņu asociēs ar skandālu, nevis ar sporta sasniegumiem.”

FOTO

Lasi vēl