Sokolovs: Man patīk just pārākumu pār citiem!

Komentāri

Šajā nedēļas nogalē pie Garkalnes norisinājies īpaši ekstrēms pārgājiens. Lai izkāptu no savas komforta zonas, tajā piedalījās arī skandalozais fotogrāfs un šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas dalībnieks Aleksandrs Sokolovs.

Šā pārgājiena maršruts bija 19 kilometru, kas tika veikti četrarpus stundās. “Pēc dalības šovā Dejo ar zvaigzni, es saprotu, cik svarīgi, ka cilvēks māk iziet no savas komforta zonas. Dejošana man bija sveša, tāpēc vajadzēja vairākas nedēļas, lai es varētu pārkāpt sev pāri un sākt pilnvērtīgi dejot!” Pēc izstāšanās no šova fotogrāfs nonāca pie secinājuma, ka ir pamatīgi “ierūsējis”, turklāt viss jaunais viņu mulsināja un baidīja. Neskatoties uz laikapstākļiem, kādi bija šajā nedēļas nogalē, viņš piedalījās Riga Rangers rīkotajā pārgājienā, kurā galvenais uzdevums – neizmantot ne tiltus, ne arī kādus citus palīglīdzekļus, lai šķērsotu ūdenstilpnes.

FOTO

“Man vajadzēja pārpeldēt 3 upes, pēc tam slapjās drēbēs un apavos noiet vairāk nekā 12 km. Tas bija grūti, bet es to izdarīju! Pēc katras reizes, kad pārkāpu sev pāri, kļūstu stiprāks. Man patīk just savu pārākumu pār citiem!” Kā rakstīts pašā Riga Rangers Facebook profilā, visi, kuri piedalījās šajā “hardcore” pasākumā, ir sveiki un veseli, un, neskatoties uz slapjajām drēbēm daudzu kilometru garumā, neviens nav saslimis. Gaiss tajā dienā bija +6 grādi, bet ūdens – tikai + 5 grādi pēc Celsija, kas nozīmē, ka tas varēja beigties arī krietni neveiksmīgāk.

VIDEO: Sokolovs brien ūdenī līdz viduklim

Lasi vēl