Sokolovs kautrējas no sava kailā ķermeņa?

Komentāri
Sokolovs kautrējas no sava kailā ķermeņa?
Foto: facebook/aleksandrs.sokolovs

Skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs sociālās saziņas vietnē Facebook atklājis, ka vēl nav gatavs publiskot fotogrāfiju, kurā attēlots pikantos apstākļos – seksa laikā, jo ”vēl vajag bišķiņ pasportot”.

”Es apbrīnoju drosmīgus cilvēkus, kuriem nav aizspriedumu,” pārdomu ierakstu Facebook iesāk Sokolovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Nesen bija pāru fotosesija. Vienmēr cilvēkiem ir vajadzīgas ne tikai pašas bildes, bet arī, lai būtu neliels seksuālais piedzīvojums. Tas ļoti atsvaidzina ikdienu. Toreiz viss notika pēc standartprogrammas :) Ļoti erotiska fotosesija ”ar laimīgām beigām”. :) Izteikti atlētiskais vīrietis un viņa ļoti sievišķīgā un simpātiskā sieva.

Šodien ieraudzīju, ka viņi tomēr nopublicēja vienu bildi no procesa tepat, Facebook. [..] Kaut es pats sevi uzskatu par ļoti brīvdomājošu cilvēku, es laikam vēl neesmu gatavs publicēt savu seksa bildi :) Vēl vajag pasportot bišķiņ :),” pārdomās par gatavību publiskot erotiska rakstura fotogrāfijas no sava privātā arhīva dalās Sokolovs.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl