Sokolovs izaicina kādas meitenes puisi uz kautiņu, bet tā vietā ieritinas viņai blakus…

0 Komentāru
Sokolovs izaicina kādas meitenes puisi uz kautiņu, bet tā vietā ieritinas viņai blakus…
Foto: privātais arhīvs

Skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs ir zināms ne tikai ar savām provokatīvajām fotosesijām, bet arī ar atklātajām pārdomām, kuras biežas vien publicē savā sociālā tīkla Facebook profilā. Šoreiz Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas dalībnieks stāsta par to, kā, būdams 20 gadus vecs, saticies ar kādu meiteni, kamēr viņa jau bijusi aizņemta citās attiecībās.

“Kad biju apmēram 20 gadus vecs, uzsāku attiecības ar meiteni, kurai jau bija puisis. Viņš ļoti pretojās un bija diezgan dusmīgs uz mani. Visādas rupjas īsziņās rakstīja. Kad meitene palika pie manis pa nakti, viņš uzzvanīja man – kliedza un lamājās. Bija jau nakts. Es biju zem segas laimīgs ar draudzeni. Bija novembris. Ārā lija lietus. Man pilnīgi pamatoti bija labs noskaņojums. Bet tas čalis ar saviem zvaniem reāli traucēja.

FOTO

Izdomāju joku. Es izlīdu no gultas un aizgāju uz vannasistabu. Puisis zvanīja nepārtraukti. Pacēlu klausuli un arī ļoti rupji pateicu, no kā viņš vēl vairāk uzvilkās. Tad es teicu, ka pats viņu ar savām rokām nožņaugšu. Un, ja viņš nebaidās, tad pēc stundas varam satikties uz Mangaļsalas mola.

Puisis bija 6 gadus vecāks par mani un ļoti pašpārliecināts. Es nebiju tik pārliecināts par saviem spēkiem, tāpēc izslēdzu telefonu un atgriezos uz silto gultiņu pie draudzenes.”

0 Komentāru