Sokolovam ķibele ar iereibušām un kašķīgām modelēm

Pievienot komentāru
Sokolovam ķibele ar iereibušām un kašķīgām modelēm
Foto: Facebook.com/aleksandrs.sokolovs

Pagājušajā nedēļā populārais kailfoto meistars Aleksandrs Sokolovs iekūlās kārtējās nedienās ar kādām modelēm draudzenēm, kuras bija pie viņa ieradušās iereibušas.

”Šodien divas jautras dāmītes bija atnākušas fotografēties. Tik smieklīgas. Teica: ”Aleksandr, mēs tā uztraucamies, tā uztraucamies! Visu nakti neesam gulējušas, domājām, kā mēs fotografēsimies! Mēs taču nezinām, kā pozēt! Bet tu varēsi pats ar rokām mūs salikt pareizajās pozās!”

Kādas desmit reizes viņas to atkārtoja un lika akcentu uz to, ka man obligāti būs manuāli viņas jāsaliek pareizās pozīcijās. Īpaši mani tas neizbrīnīja, jo līdzi meitenēm bija vīniņš un jau pusi pudeles viņas bija piebeigušas.

Kad pirmajai meitenei “meikaps” bija gatavs, viņa uzkāpa uz gultas instalācijas, kur notiek fotografēšana, un teatrāli pateica: ”Aleksandr! Saliec mani!” Atbildēju, ka tā dara fotogrāfi, kuriem ir neliels vārdu krājums. Es mierīgi varu mutiski izskaidrot pozīciju. Kliente mazliet apvainojās. Bet īstenībā man bija aukstas rokas, un viņas āda bija sasmērēta ar eļļu. Negribēju pēc tam “fočiku” aiztikt.

Tā kā meitenes tik uzstājīgi gribēja, lai es viņas “koriģētu”, manī ieslēdzās velniņš, un es speciāli tikai ar vārdiem visu stāstīju. Vīna pudele, ko viņas izdzēra, laikam iedeva dāmām lielu drosmes devu, viņas speciāli tēloja, ka it kā nesaprotot, kā pareizi pozēt.

Otra meitene nebija tik aktīva un īpaši neprasīja uzmanību – tāpēc es pāris reizes pabīdīju viņai kāju ar savu roku. Pirmā meitene ieraudzīja un sadusmojās: ”Melis! Es tev vienkārši nepatīku! Tāpēc tu negribi man pieskarties!” viņa dusmīgi kliedza. Man pat nebija, ko atbildēt. Stāvēju ar stulbu smaidu.

Tagad man šķiet, ka nevajadzēja man atcelt to noteikumu, ka nedrīkst ņemt alkoholu uz fotosesiju.

FOTO: Aleksandrs Sokolovs darbos un ikdienā