Šodienas jubilāram Dāvidam turpmāk lielākās raizes sagādās ģērbšanās

1 komentārs
Šodienas jubilāram Dāvidam turpmāk lielākās raizes sagādās ģērbšanās
Foto: F64

Šodien, 26. augustā, 50 gadi aprit modes māksliniekam Dāvidam, īstajā vārdā Romānam Andrejevam. Dzimšanas dienas rītā sarunā ar portālu Skaties.lv Dāvids atzīst, ka šorīt juties tieši tāpat kā vakar. ”Es esmu vecs, bet pats jau tā nejūtos,” norādīja modes mākslinieks.

Dāvids noliedz, ka apaļie šūpuļsvētki viņa dzīvē būtu īpašs notikums. ”Droši vien, kā pats uz to skatās,” teic modes mākslinieks un neslēpj, ka īpašu ballīti nerīkos, jo nedēļas nogalē plānots ierasties uz kāzām, un pirms tam svinēt nedrīkstot. ”Ballīte bija plānota, bet beigās viss izčibēja. Varbūt pāris cilvēku brīvdienās atbrauks. Tas arī viss,” nelielo svinību plānus ieskicē Dāvids.

Dāvids nejūt, ka tagad, 50 gados, būtu īpašs uzrāviens profesionālajā dzīvē. ”Cilvēks jau pats nosaka, vai viņš grib bizot, vai negrib. Viss notiek ļoti mierīgi. Dzīvē, protams, daudz dažādu pārmaiņu priekšā, bet nekas traģisks,” atzīst modes mākslinieks, kurš aizvien rosīgi šuj.

”Nevaru saprast, ko tagad vilkt mugurā. Nevar vairs tā ģērbties, tagad jāģērbjas kā vecam vecim. Nezinu, ko veci veči valkā,” smej modes mākslinieks. Apģērba izvēle viņam šobrīd esot vislielākā problēma.

Pieņemts, ka mākslinieki apaļās jubilejas sagaida ar īpašiem notikumiem. Dāvids atzīst, ka varbūt vajadzējis kādu kolekciju izveidot, kas viņam sen jau ir prātā. Tomēr, pārkāpjot 50 gadu slieksni, viņš apņēmies vairāk laika veltīt ģimenei un saviem klientiem.

Jautāts, ar ko no šovasar piedzīvotā grib padalīties, Dāvids teic, ka vienīgais notikums bijis aizbraukšana līdz Positivus festivālam. ”Līdz Positivus paši neaizgājām, bērni aizgāja, tikmēr mēs vairākas dienas pēc kārtas gājām pirtī. Tikko biju Stokholmā ar ģimeni, bet tas bija, tikai caurskrienot. Bija plānots aizbraukt uz Latgali, bet tā arī neaizbraucām. Bet viss vēl priekšā,” pozitīvi noskaņots šodienas jubilārs.