Šodien sākas Midža Jūra Latvijas koncerttūre

0 Komentāru
Šodien sākas Midža Jūra Latvijas koncerttūre
Publicitātes foto

Ar koncertu Jelgavas kultūras centrā šodien, 6. novembrī, sākas skotu mūziķa, komponista, producenta un labdarības pasākumu organizētāja Midža Jūra (Midge Ure) koncertturneja Latvijā. Piektdien, 7. novembrī, mūziķis uzstāsies Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē, bet sestdien, 8. novembrī, kāps uz skatuves Vidzemes koncertzālē Cēsis.

Jautāts par to, ar kādām sajūtām mūziķis pēc četru gadu pārtraukuma atgriežas Latvijā, Midžs Jūrs stāsta: ”Man ir ļoti mīļas atmiņas no iepriekšējām reizēm, tāpēc esmu patiesi saviļņots par iespēju atkal šeit uzstāties. Un šoreiz pat trīs dažādās vietās, kurās nekad neesmu bijis. Turklāt Breathe pie jums ir tik nozīmīgs hits, kas liecina, ka latviešiem ir laba muzikālā gaume. Jā, tas noteikti būs apburošs piedzīvojums atkal satikt Latvijas publiku!”

Šajos koncertos dzirdēsim dziedātāja un komponista pazīstamāko hitu akustiskās versijas. Fade To Gray, Dancing With Tears In My Eyes, Vienna, Hymn, If I Was, Breathe, Do They Know It’s Christmas? un virkne citu pazīstamu kompozīciju, ko Midžs Jūrs sacerējis grupās Visage, Ultravox un savas solokarjeras laikā.

Mūziķis atklāj, ka šāda formāta koncertus viņš nesniedzot nemaz tik bieži – tikai reizi 5–10 gados: ”Mani akustiskie šovi ir īsti un patiesi; tie ir tik godīgi, cik vien godīgi tie var būt. Tas tik ir pārbaudījums, vai ne?! Ja Tu vari stāvēt pie mikrofona prožektoru apgaismojumā tikai ar akustisko ģitāru vien un noturēt cilvēku uzmanību pusotru stundu, tad Tu kaut ko dari pareizi.”

7. jūlijā iznāca Midža Jūra jaunākais albumu Fragile. Šajā albumā iekļauta dziesma Dark, Dark, Night, kurā piedalījies arī Mobijs. Kā akcentē pats Jūrs, ”ļoti iespējams, ka Fragile ir pats intīmākais un atklātākais albums, kuru es jebkad esmu sacerējis”.

Visās trijās koncertvietās ieeja no plkst. 18.00, un koncerta sākums plkst. 19.00. Programmas garums ir aptuveni 1,5 stunda. Pēdējās biļetes pieejamas Biļešu paradīze kasēs un bilesuparadize.lv.

0 Komentāru