Šodien sāk tirgot biļetes uz nākamā gada “Positivus” festivālu

0 Komentāru
Šodien sāk tirgot biļetes uz nākamā gada “Positivus” festivālu
Foto: anna Hanks, Flickr.com

Trīs dienas “Positivus” festivāla mājaslapā iespējams lētāk nopirkt biļeti uz nākamā gada festivālu vai veikt rezervāciju.

13., 14., un 15. oktobrī tikai positivusfestival.com par 54 eiro iespējams nopirkt trīs dienu biļeti vai, iemaksājot 10 eiro, rezervēt lētāko biļeti un izpirkt to līdz 30. novembrim. Biļešu publiskā tirdzniecība sāksies no 16. oktobra, un cena būs 60 eiro.

Lai izmantotu iespēju un saņemtu e-pastu ar savu unikālo kodu, līdz 15. oktobrim ir jāreģistrējas festivāla jaunumu pastam positivusfestival.com/jaunumupasts. Sākot no 13. oktobra plkst. 9.00, ievadot saņemto kodu “Positivus” mājaslapas sadaļā positivusfestival.com/biletes, būs iespējams par 10 eiro iegūt savā īpašumā kuponu, ar ko lētākās biļetes varēs rezervēt, lai atlikušo maksājumu veiktu vēlāk – līdz 30. novembrim. Tāpat būs iespējams uzreiz iegādāties līdz pat četrām trīs dienu festivāla biļetēm ar vai bez teltsvietas par īpaši draudzīgu cenu – attiecīgi 54 eiro un 60 eiro. Biļešu iepriekšpārdošana un rezervācija būs pieejama tikai festivāla mājaslapā. Izmantojot šo pašu kodu, varēs saņemt 25% atlaidi, pērkot “Positivus” 2014. gada kreklu līdz 31. decembrim.

Lielākais populārās mūzikas notikums Baltijā “Positivus” festivāls arī nākamgad norisināsies trīs dienas – no 17. līdz 19. jūlijam. Šovasar trīs dienu laikā uz astoņām festivāla skatuvēm uzstājās vairāk nekā 100 mākslinieku, tostarp tādi pasaulē atzīti mūziķi kā Kraftwerk, The Kooks, Ellie Goulding, King Charles, Elbow, Future Islands, Bastille, Temples, The 1975.

0 Komentāru