Komentāri
Šodien “gaisā” tiek palaists jauns seksa blogs: Es esmu nimfomāns!
Publicitātes foto

Bijušā realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekam Edgaram Toretto tagad būs jāpierāda savs seksa eksperta statuss, jo viņš šodien publiskojis savus blogu ar nosaukuma nimfomans.lv.

Atdzimst seksa blogu ēra Latvijā?

Kā, iespējams, daudzi atceras, TV Zvaigznes laikā nevairījos daudz runāt par seksu, un tagad to varu pateikt publiski un atklāti – es esmu nimfomāns un vēlos runāt par šo tēmu,” portālam Skaties.lv atklāj Edgars Toretto. Viņš atzīst, ka vieglākais veids, kā to darīt, ir rakstot! “Es nimfomāniju sevī esmu atklājis jau sen. Tā ir ārstējama, bet tā ir tāda procedūra, kas netiek ārstēta Latvijā.”

Laika gaitā, attīstot sevi un seksuālās fantāzijas, seksa eksperts nonācis pie secinājuma, ka viņam ir citādāks skats uz seksu. “Tas ir mazliet netradicionālāks nekā pārējiem! Blogs ir vieta, kur var gan iepazīties, gan arī piedalīties diskusijās ar mani,” stāsta Toretto. Bet tas vēl nav viss, draugi!

Toretto labā roka – pikantā Elīna

Koķeta, ar nelielu savu noslēpumu un līdz kaulam seksīga. Jaunajā projektā viņa ieņem menedžeres lomu. “Es daru visu, kas saistīts ar tā virzīšanu tālāk un jaunu cilvēku piesaistīšanu. Zinu arī, kādas zvaigznes piedalīsies Edgara šovā, bet par to gan vēl neko neatklāšu,” piemiedzot ar aci, nosaka Elīna.

Seksīga kā elle

Būs arī producēts šovs, kurā uz pikantērijām tiks izaicinātas slavenības!

Jaunietis nedomā apstāties pie vienkārši drukāšanas, bet cilvēkiem arī reāli PARĀDĪT lietas! “Pats interesantākais un, teikšu, šokējošākais manā blogā būs video sadaļa, kurā mēs neparastā veidā intervēsim slavenības, iekļaujot arī dažādus seksa izaicinājumus.” Pie šā Edgars nestrādā viens pats, bet aiz viņa stāv producentu apvienība RE:Production ar Robertu Pānu pie stūres: “Domājot par RE:Production nākotni, bija skaidrs, ka paralēli esošajiem pasūtījumiem gribam sākt darbu pie kāda lielāka projekta.”

Roberts ar izbijušo TV Zvaigzni ātri vien raduši kopēju valodu. “Mums patika Edgara idejas, kā arī Edgars ļoti pozitīvi novērtēja mūsu komandas kreativitāti un darba filozofiju, kas pagaidām mums ir nesusi tikai un vienīgi pozitīvas atsauksmes, tāpēc šis projekts ir kā kārtējais izaicinājums, kā arī iespēja sasniegt vēl vairāk,” optimistiski noskaņots ir RE:Production apvienības producents.

Lasi vēl