58 komentāri
Smukā šovu zvaigzne Elena uzsākusi attiecības ar Gunti Veitu
Privātais arhīvs

Vasara ir ceļojumu laiks, un to lieti izmantojusi TV3 šovā ”Precētie pret brīvajiem” iepazītā simpātiskā brunete Elena Kalicka. Šonedēļ daiļava mīļotā vīrieša pavadībā devusies uz kaimiņzemi Lietuvu. Ceļojuma laikā cita starpā abi izbaudījuši arī lidošanu gaisa balonā.

Īsi pēc uzmirdzēšanas šovā ”Precētie pret brīvajiem” aprīļa sākumā kļuva zināma, ka daiļava, kura nekautrējās kameru priekšā izģērbties un skūpstīties ar sev nesimpātisko Andreju, ir uzsākusi attiecības.

Maija sākuma 27 gadus vecā skaistule sociālās saziņas vietnē ”Facebook” nomainīja statusu uz ”attiecībās”, tādējādi mēģinot atkauties no virtuālajiem pielūdzējiem. Tomēr mīļotā vārds netika atklāts.

Šonedēļ Elena beidzot atklājusi, kurš ir viņas sirds bruņinieks. Tas ir grupas ”Credo” solists Guntis Veits, kuram sociālās saziņas vietnē ”Facebook” publicētajās fotogrāfijās un video skaistule mīļi pieglaudusies.

”Braucam svinēt mana mīļotā vīrieša dzimšanas dienu,” Elena pavēstījusi saviem virtuālajiem draugiem un faniem. Guntim Veitam 3. augustā apritēja 63 gadi.

25 iezīmes, kas atšķir vīrišķīgu vīrieti no nīkuļa: skaistās Elenas pieredze

Arī iepriekš šovu zvaigzne sociālajos tīklos bagātīgi atskaitījusies ar fotogrāfijām no pasākumiem, kuros uzstājusies grupa “Credo”.

Atgādinām, ka maijā, būdama TV6 mēneša meitene, Elena tieši Gunti Veitu bija izraudzījusies par savu mēneša vīrieti, kuru aicināja uz sarunu. To, vai jūtas abu starpā uzplaukušas šīs tikšanās laikā vai iepriekš, pagaidām vēsture klusē. Elenas interviju ar Veitu lasi šeit! 

Foto: Elena un Guntis Veits intervijā

Foto: daiļā šovu zvaigzne Elena

TOP komentāri

 • Agita Rubene
  +58 +53 -5

  Agita Rubene

  Ak,kungs...pasaule paliek traka.Meitēns par visu varu cenšas kļūt populārs😂piedodiet,bet vectēvs ar mazmeitu.
 • Maris Luberts
  +40 +36 -4

  Maris Luberts

  Jūsu komandai laikam topa vārds ZVAIGZNE. Kur jūs te zvaigzni redzat? Vienreiz kko iebezdēja ekrānā,uzreiz zvaigzne.
 • Ints
  +25 +21 -4

  Ints

  Drīz Latviju pāršalks ziņa - Veits infarktu saķēris no nagu maucējas....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl