Smiļģu bārs rudens sezonu atklās ar Gapoljeru koncertu

0 Komentāru
Smiļģu bārs rudens sezonu atklās ar Gapoljeru koncertu
Foto: facebook.com/smilgubars

Sestdien, 25. oktobrī, Smiļģu bārā Āgenskalnā norisināsies pasākumu sezonas atklāšana, kurā uzstāsies Virtuves Kabarē apvienība Gapoljeri, kā arī stāvkomēdijas pārstāvis Rūdolfs Kugrēns, informē pasākuma organizatore Lelde Prūse.

Smiļģu bārs ir draugu un kaimiņu tikšanās vieta tieši blakus Eduarda Smiļģa Teātra muzejam – Eduarda Smiļģa ielā 35. Jau vairākus gadus tā kļuvusi par āgenskalniešu iemīļotāko izklaides un atpūtas vietu.

Smiļģu bārs pasākumu programmā Smiļģu pieturvieta apmeklētājus sola izklaidēt ar dažādu mākslinieku koncertiem, tematiskajiem pasākumiem un komēdijas vakariem.

Grupa Gapoljeri ir ar teātri saistītu cilvēku muzikālā apvienība, tās pirmsākumi meklējami kādā Rīgas komunālajā dzīvoklī 2009. gada nogalē, kur apvienojās studiju laika bohēmas iedīgļi, virtuve, divi aktierstudenti un ģitārists. Grupa tikko izdevusi savu pirmo oficiālo singlu Fetaki jeb Muskuļu ārija.

Rūdolfs Kugrēns nesen sevi pieteicis kā viens no Latvijā strauji popularitāti gūstošā komēdijšova veida – stāvkomēdijas pārstāvjiem. Uzstājoties kopā ar Comedy Latvia pārstāvjiem, kā arī ar savu individuālo programmu, Rūdolfs Kugrēns pabijis gan daudzās Rīgas bāru skatuvēs, gan Valmierā un Jelgavā. Smiļģu pieturvietas sezonas atklāšanā Rūdolfs pirmo reizi piedāvās savu jaunāko programmu Ikdieņi, kurā sola pievērsties viegli atpazīstamām situācijām un personāžiem no mūsu sadzīves.

Pasākuma sākums ir plkst. 22.00, bet Smiļģu bārs apmeklētājus gaidīs jau no plkst. 16.00.

0 Komentāru